Bayram Tatilinde Alaçatı Diyenleri Çağırıyor

Bayram tatilinizde bir Alaçatı masalı yaşamak istiyorsanız, adını mitolojide kuzey rüzgarından alan Boreas Butik Otel'i görmelisiniz.Çünkü; her detayıyla sizi içine çeken bu güzel sahil kasabasında yeni açılan Boreas Butik Otel, misafirlerini düşler ülkesine götürüyor.
Bir masalın içinde uyanmak isteyenleri bu bayram Alaçatı’da yepyeni bir mekan ağırlıyor; Boreas Butik Otel. Konforunuz için tüm detayların düşünüldüğü, Lodos, Meltem, Samyeli, Zefir, Sirokko, Tayfun gibi rüzgar isimlerinin verildiği 21 çok özel odadan oluşan, Alaçatı’daki yeni eviniz Boreas Butik Otel, lezzet harikası Ege mutfağıyla da misafirlerini büyülüyor.


Mavinin ve beyazın dingin ferahlığını, doğayla iç içeliği, Ege’ye özge yerel tatların damak şölenini yaşayacağınız yepyeni bir adres Boreas Butik Otel, bayram tatilinde Alaçatı diyenleri bekliyor.
Altı adet balkonlu, dört adet şömineli, üç adet cumbalı ve sekiz adet bahçe-havuz manzaralı, geleneksel Alaçatı mimarisiyle tasarlanan ve her biri kendine özgü odaları, yaz-kış huzura kaçış için Boreas’ta sizleri bekliyor.

Burada Ege’nin sağlık deposu mutfağından en leziz kahvaltılarla güne başlayabilir, sonrasında ruhunuz ne istiyorsa onu yapabilirsiniz. İster bahçesinde huzur dolu bir dinlence ve havuz keyfi, isterseniz Alaçatı’nın muhteşem çarşısına bir yürüyüş ve alış veriş, isterseniz Boreas’ın misafirleri için düşündüğü bisiklet keyfi.
Bu bayram tatilinde misafirlerine eşsiz bir deneyim sunmaya hazırlanan Boreas Butik Otel’de konforunuz için de her şey düşünülmüş. LCD televizyon, ücretsiz wi-fi, klima, ısıtıcı, mini bar, çelik kasa ve kendine ait otoparkı olan otel, düşlerinizdeki tatili yaşamak ve yeni bir Alaçatı rüyası yaşamak için sizi bekliyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Alaçatı izmir, izmir alaçatı, Boreas Butik Otel izmir, izmir Boreas Butik Otel, yeme-içme, izmir mekanları, izmir etkinlikleri