İda Taş Konak Ve Mükemmel Doğası İle Yenilenin

İDA Taş Konak, enfes çam kokulu ormanın tam kalbine kurulmuş olup, size efsanelerin, huzurun ve mutluluğun resmini çiziyor.Kazdağlarında ‘Doğa ile Yenilenin’ sloganıyla ve bunu daha da aşarak mitolojik boyutunu da önünüze getiriyor. Kazdağları namı diğer İda dağı; Baştanrı Zeus’un Ganimedesi’i kaçırdığı yer, Troya Savaşında tanrıların konuşlanıp izlediği , Herkül’ün eteğine oturup su içmek istediğinde ortaya çıkan Skamender (Küçük Menderes), düğün arifesinde olan kızların bu suda yıkanmasıyla altın sarısı saçlara kavuşmasını sağlayan bu büyülü yer sizi sizden alıp yeni bir siz yaratacaktır.İDA Taş Konak otantik mimari dokuyu koruyarak; modern minimalist çizgilerle inşa edilmiştir. İda Taş Konak’da herkesin zevkine hitap edebilecek 18 standart oda ve 8 suit odadan oluşmaktadır. Odalarda merkezi klima, elektronik kasa, uydu yayını televizyon, minibar, oda ve banyo telefonu, küvet ve saç kurutma makinesi standart olarak bulunuyor. Lobi Bar eşsiz manzarası ile ideal bir dinlenme köşesi olup 24 saat hayata keyif katacak bir mekan olarak ön plana çıkıyor. Vitamin Bar SPA merkezinde ve fitness center da enerji depolayacağınız özel bir bölüm. SPA merkezinde ise Türk hamamı, sauna ve buhar odası bulunuyor.

Şehrin bunaltıcı havasından uzaklaşıp doğa ile yenileneceğiniz bu büyülü yerde tiyatro düzeninde
30 kişinin bulunabileceği 2 ayrı toplantı salonu ile sizlerin toplantı anlarınızıda farklılaştıracaktır.

Oda ve kahvaltı şeklinde hizmet verecek olan İda Taş Konak bünyesinde Ana restaurantta muhteşem manzara eşliğinde Türk ve Dünya mutfaklarından leziz menülerle hizmet vermektedir.
Herşeyin organik olarak sunulduğu bu cennet köşede Spa ile de kendinizi şımartarak hem bedeninizi hem de ruhunuzu yenileyeceksiniz.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kaz dağları, ida taş konakları, magazin izmir, gezilecek yerler