Ertürk Turizm'den Sadece 30 Dakikada Mykonos'da Olma Fırsatı

Uzun yıllar Yunan Adalarına tur düzenleyen Ertürk Turizm, yeni destinasyonu ile sadece 30 dakikada tatilcileri Mykonos'a götürüyor. Mykonos adasına deniz yoluyla gitmek isteyenlerin önce sakıza oradan Atinaya, Atinadan da Mykonos’a tam 30 saat süren bir yolculuk ile ulaştığı,Hava yoluyla Atina üzerinden aktarmalı toplam 9 saatlik bir sefer ile varabildiğini düşünürsek Ertürk Turizm müşterileni Sakız adasından direk uçuş ile sadece 30 dakikada Mykonos’a ulaştırarak adeta devrim niteliğinde bir hizmet sunuyor

Her Perşembe ve Pazar gerçekleştirdikleri 30 dakikalık bir uçuşla Yunanistan'ın en gözde tatil beldesi olan Mykonos'a tur gerçekleştiren Ertürk A.Ş Genel Müdürü Nezihe Ertürk, tatilcilerin Çeşme limandan 20 dakikalık bir yolculuk ile Sakız adasına ulaştığını ve buradan gerçekleştirilen direk uçuşlar ile Mykonos’a 30 dakika da vararak zamandan büyük bir tasarruf ettiğini söyledi. Toplam 50 sadece 50 dakika süren bir yolculuktan sonra Mykonos’a ulaşan tatilcilere güvenli ve kaliteli hizmet sunmayı taahhüt ettiklerini belirten Nezihe Ertürk,

artık operasyonlarında uçak kullanacakları yeni parkurların çalışmalarının tamamlandığını da söyledi. Ertürk, Mykonos seferlerine şimdiden ciddi talep olduğunu dile getiren Nezihe Ertürk, “Şu an Mykonos uçak biletleri online satılıyor. Diğer parkurlarda online satışa açılacak. Bu sezon yeni hizmete soktuğumuz hızlı Katamaran gemisi ile Çeşme-Sakız Adası ulaşımını sadece 15 dakikaya düşürdük. Şirketimizin en önemli misyonu 'Bizim yolcumuz en iyisine layık' sloganı ile hizmet verebilmek. Ertürk Turizmin önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur ve olmaya devam edecektir.Müşterilerimiz ile ticari diyalogtan öte bir bağımız var hepsiyle arkadaşımız, dostumuz hassasiyetiyle tek tek ilgileniyoruz” dedi.

Tam 16 yıldır her sabah saat 6:30 da işinin başında Çeşme limanında limandan ayrılan ilk feribotun başında olduğunu belirten Nezihe Ertürk, ’’ 7 gün aralıksız çalışıyorum, inanın her yolcuya merhaba,hoşgeldiniz yada güle güle diyorum. İşim benim yaşam biçimim. İşim ile dinleniyorum’’dedi.

Mykonos Adası'na ciddi talep olduğunu, adaya gitmek isteyenlerin şirketin resmi internet sitesinden bilgi alabileceklerini de sözlerine ekledi.

 

 

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ertürk Turizm, mykonos, İzmir , yeni destinasyon, 30 dakika da Mykonos, Yunan adaları, fırsat