Çeşme Boyalık'ta Huzura Açılan Bir Kapı 'Harmoni Otel'

2001 yılından beri konuklarına hizmet veren Nilgün Özsaruhan’ın sahibeliğini yaptığı deniz manzaralı Boyalık Harmoni Otel, Çeşme’nin en güzel koylarından biri olan Boyalık Koyu’nda sizi huzur ve keyif dolu bir güne davet ediyor...Uzakdoğu’dan iç ve dış mekan mobilyaları ile tasarlanmış otelin her biri farklı tarzda dekore edilmiş 8 odasında mini bar, şifreli kasa, klima, uydu tv, saç kurutma makinesi ve internet erişimi mevcut. Ayrıca istenildiği taktirde otel misafirlerine havaalanına servis sağlanmakta.

Otelde dostlarından ayrı tatil yapmak istemeyen hayvansever konuklar için bir de barınak tasarlanmış. Sabahları sunulan zengin ve leziz kahvaltıya konaklayanlar haricinde dışarıdan misafirler de katılabiliyor. Yaz ve kış döneminde açık olan Boyalık Harmoni Otel’de kışın şömine, yazın ise havuz keyfi yapabilirsiniz.

Ayrıca Çeşme'de de 2009 yılından beri Alaçatı Harmoni Otel ile hizmet veriliyor. Alaçatı'nın tam merkezinde bulunan otelde,  Alaçatı çizgisine sadık ve sıcak atmosferiyle dikkat çekiliyor. Aile yadigarı antika mobilyalarla dekore edilmiş 150 yıllık taş bir Rum evinden inşaa edilen Alaçatı Harmoni Otel'in;

2 odası şömineli olup her biri farklı tarzda dekore edilmiş 5 odasında mini bar, şifreli kasa, klima, uydu tv, saç kurutma makinesi ve internet erişimi mevcut. Ayrıca istenildiği taktirde otel misafirlerine havaalanına servis sağlanabiliyor. Yaz ve kış döneminde açık olan Alaçatı Harmoni Otel’in küçük avlusu, muz ağaçları gölgeleri eşliğinde sıcak bir ortamda tatil keyfi yapabilmeniz için ideal.

www.harmoniotel.com
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER harmoni otel, harmoni otel nerededir, alaçatı harmoni otel, boyalık harmoni otel, harmoni otel izmir, izmir oteller, çeşme en iyi oteller, çeşme oteller, çeşmede hangi otelde kalmalı, çeşme otel fiyatları, harmoni otel hakkında, nilgün özsaruhan