Yella Donna, "Vlashape 3" Mucizesi İle Kadınları İnceltiyor

Balçova'da hizmet veren Yella Donna Güzellik Merkezi bünyesindeki ameliyatsız zayıflamada yeni teknoloji olan "Velashape 3" cihazıyla 4 seansta 2 beden inceltme yapılabiliyor.Velashape 3'ün Sağlık Bakanlığı onaylı olduğunu ifade eden Yella Donna Güzellik Merkezi İşletmecisi Yelda Kuru, cihaz sayesinde yüzde 97'lik başarıyla kadınların isteklerine cevap verdiklerini ifade etti.

Vücutta yağ dokusu olan her bölgede tedavinin başarıyla uygulandığının altını çizen Yelda Kuru, "Tedavi, radyo frekans, infrared ve vakum olmak üzere 3 aşamalı ilerliyor. Radyo frekansı ısı yoluyla yağı parçalıyor. Vakum ile lenfomatik sistem harekete geçiyor, vücuttaki su ve toksin gibi ödemlerin atılmasını sağlıyor. Son aşamada ise infrared, tedavi uygulanan bölgenin sıkılaşmasını sağlıyor" dedi.

"Kadınlar için sihirli dokunuşlar"

Bölgesel incelme tedavisinde bol su ve yeşil çay tüketiminin yanı sıra; yürüyüşler ve egzersizlerin de tedaviyi olumlu anlamda etkilediğini ifade eden Kuru sözlerini şöyle sürdürdü: "Seanslar, kişinin ihtiyacına göre 40 ile 60 dakika arasında sürüyor ve uygulama esnasında hiçbir şekilde acı hissedilmiyor, uygulama çok konforlu geçiyor" 
Bölgesel incelmenin yanı sıra; cilt bakımı, masaj, sauna ve kırışıklık tedavisi gibi hizmetler de verdiklerini hatırlatan Yelda Kuru, açılışa özel kampanyalarının devam ettiğini sözlerine ekledi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Yella Donna Güzellik Merkezi İzmir, İzmir Yella Donna Güzellik Merkezi, Velashape 3 İzmir, Yelda Kuru İzmir