Tasarım Ve Sağlık Bir Arada

İzmir Ekonomi Üniversitesi’ni derece ile bitiren Grafik Tasarımcı Seyran Öztürk, gerek ulusal gerekse de uluslararası platformlarda ülkemizi temsil ederek birbirinden başarılı çalışmalara imza atıyor.Kariyer hayatına mezun olduğu okulda başlayan Öztürk, Starbucks Coffee’nin düzenlemiş olduğu “Mutluluğun Resmi” yarışmasında “Mutluluk Adası” çalışmasıyla ikincilik ödülü kazandı. Aynı sene, dünyaca ünlü kağıt firması Conqueror tarafından düzenlenen kartpostal yarışmasında jüri özel ödülünün sahibi oldu.Yaptığı tasarım UNICEF’in kartlarında kullanıldı. Ayrıca, San Francisco’da bulunan Glush Design Accociateste hem staj ve çalışma imkanı bulduğunu belirten Öztürk, kariyerine İstanbul’da devam etmektedir.

Yaptığı tasarımlar ile ön plana çıkan Seyran Öztürk, başarısının sırrını sağlıklı yaşam tarzından kaynaklandığını belirtirken, zinde olmanın beraberinde kaliteli ve mutlu bir yaşamı da getirdiğini söylemektedir. Diyet yapmak yerine kontrollü olmanın önemini vurgularken, haftanın en az dört günü spor yapıp formda kalmanın mümkün olabileceğini belirtmektedir. Sağlıklı yaşam ile ilgili tüyoları kişisel bloğunda da paylaşan Öztürk, spor tarzı ile de dikkat çekmektedir. Beslenme, fitness, yaşam tüyoları ve vücut bilinci ile ilgili bilgiler için www.seyranozturk.com adlı siteyi ziyaret etmenizi öneririz.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Seyran Öztürk, İzmir Ekonomi Üniversitesi, İEÜ, Glush Design Accociateste, www.seyranozturk.com, Grafik Tasarımcı Seyran Öztürk, UNICEF, Conqueror