HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 25 Ağustos 2017

Sonbaharın En Popüler Saç Renkleri

Magazinizmir
Yenilenen mevsimle birlikte saçlarınızda da değişime gitmek istiyorsanız sıcak kızıllardan kum ışıltılara, denemeniz gereken sezonun en hit 7 rengini sizin için bir araya getirdik.

Canlı Siyah

Jet siyah saçların popülerliği sonbaharda da devam ediyor. Siyah saçları taşımak düşünüldüğü kadar kolay olmasa da sıcak kestane balyajlarla vereceğiniz hareketlilik hem bu rengi yumuşatacak hem de görünümünüze yeni bir yorum katacak. 

Bronde

Ne kahve ne sarı, ikisinin ortasında olan yeni hit rengimiz bronde sarının enerjisini ve kahvenin rahatlığını isteyenler için birebir. Cilt tonunuza göre altın dokunuşlarla ısıtabileceğiniz bu renk küllü ve koyu renklerle de yumuşak bir görünüm sağlıyor.

Beyaz Platin

Buzlar kraliçesi saçlarının yeri hiç değişmiyor. Karlie Kloss’un güzellik evrimiyle yıldızlar arasında da popüler hale gelen bu renk, soğuk ve cesur tonuyla yaklaşan mevsimin en dikkat çekici renklerinden biri.

Bej Işıltı

Kolayca mat gözükebilen küllü tonları hareketlendirmek için sonbaharda bej ışıltılardan ilham alın. Açık kumların renginden ilham alan bu renk saçınızın soğuk alt tonlarıyla uyum sağlayarak yazın güneşli günlerine göz kırpacak.

Sıcak Bakır

İster içinde biraz sarılık olan açık kızıl isterseniz de biraz kırmızıyla harmanlanmış metalik bir bitiş. Sonbaharın dökülen yapraklarından ilham alan sıcak bakır yazdan kalan bronz teninizle uyum içinde olacak.

Tarçın Kestane

Saçlarınızda koyu tonlardan vazgeçemiyorsanız ve siyah renk gözünüzü korkutuyorsa enerjik ve sıcak kestaneyi deneyebilirsiniz. Hafif kızıllıkla canlandırılmış bu renk koyu saçlarında hareketlilik isteyenler için birebir.

Karamel Balyaj

Güneşten gelen hafif bir dokunuşla yenilenmiş saçlar mevsimin olmaza olmazlarından. Karamelin doğal ve sıcak tonuyla yakalayacağınız yumuşak geçiş saç renginizi tazeleyerek yüzünüzü çerçeveleyecek.

FACEBOOK İLE BAĞLAN