Modern Zaman Şifacısı

Fransızca öğretmenliği okuyup, uzun yıllar kurumsal firmalarda üst düzey yöneticilik yapan İzmirli Reyhan İldaş, yaşadığı hastalığı zihinsel olarak tedavi etmek için eğitimini aldığı Reiki ve Theta healing’te eğitici olarak hizmet veriyor.Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu Reyhan İldaş’ın geçirdiği rahatsızlık sonrası değişen yaşamı, yaşamda umutsuzluğa yer olmadığını kanıtlar nitelikte. Reyhan İldaş, hayatında değişiklikler yapmak ve yaşam planında kendini bir yere oturtmak gibi arayışlar içindeyken tanıştığı Reiki ve ThetaHealing ile artık uzman bir şifa dağıtıcısı.

1996 yılında geçirdiği rahatsızlık sonucu beyin ameliyatı geçiren Reyhan İldaş, Kuantum EFT Reiki NLP ve Rusya’da aldığı ThetaHealing eğitimlerinin ardından İzmir ve İstanbul’da bireysel seans çalışmalarına devam ederken diğer taraftan uluslararası sertifikalı uygulayıcılar yetiştiriyor.
Teta halinin çok derin bir gevşeme anı olduğunu belirten Reyhan İldaş, “Theta, ismini theta beyin dalgalarından alan bilinçaltı terapi tekniğidir. Teta dalga boyunda iken kolayca bağlantıya geçtiğimiz bilinçaltında ki inançlarımızı yaratıcı evrenden alınan yükleme ile değiştirebiliriz. İşte ben bu seviyede TetaHealing tekniğini uyguluyorum. Çok yumuşak bir haldir. İnanılmaz derecede güçlü bir yöntem olan ThetaHealing, uygulanması kolay, çok yönlü bir çalışmadır ve çok hızlı sonuç verir” dedi.

Yarı trans halinde gerçekleşen bu terapi tekniği ile bilinçaltındaki kök negatif düşünce ve duygu kalıplarının değiştirilebildiğini ifade eden İldaş, “Bunların yerine özgüven, yeterlilik, değerlilik duygusu, yaşamı sevmek, bedenimizi sevmek, insanlarla uyum içinde olmak, güven hissi vb. duygular ve olumlu bilinçaltı kalıpları yerleştirilir. Hastalıklarda bire bir iyileştirme gerçekleştirirken tüm hormonları her gün dengeleyebiliyorsunuz.

Mutluluk hormonları dengelendiği için gereksiz detaylarla yaşamı ıskalamıyorsunuz. E.E.G (beyin dalgaları aktivitesinin elektriksel yöntemle izlenmesinin ölçülmesi) ile yapmış oldukları deneylerde mutluluk ve huzurun bu dalga boyunda deneyimlendiğini tesbit eden Bilim adamları, bu dalga boyunda iken bilinçaltı ile kolayca bağlantıya geçilebildiğini buldular. Aynı zamanda evrendeki temel yaşam enerjisi ile bağlantıda oluruz. Kişinin istemesi halinde yaşam döngüsünde değişimler hemen başlıyor” açıklamasında bulundu.


ThetaHealing nedir?

Theta, ismini theta beyin dalgalarından alır. Genelde gece uyurken, derin hipnoz sırasında ve evrendeki birliğin deneyimlendiği durumlar teta dalga boyunda gerçekleşir. Yani Theta hali çok derin bir gevseme anıdır. Bu dalga boyunda iken bilinçaltı ile kolayca bağlantıya geçebiliriz ve böylece buradaki inançlarımızı, direkt olarak yaratıcı evrenden alınan yükleme ile değiştirebiliriz.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Modern, Zaman, Şifacısı, Fransızca, öğretmenliği, yönetici, üst düzey, İzmirli, Reyhan İldaş, zihinsel, tedavi, Reiki, Theta healing, eğitici, Dokuz Eylül Üniversitesi, Fransız Dili ve Edebiyatı, beyin ameliyatı, Kuantum EFT, NLP, Rusya, İstanbul, bireysel seans, uluslararası, bilinçaltı, Yarı trans, kök, negatif düşünce, hormon, Mutluluk, E.E.G, derin hipnoz