Hem Canlı Yayına, Hem de Hayata Bağlandı!

İzmirli Necmiye Taşkın, yerel bir televizyonda Egepol Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Cüneyt Narin'in konuk olduğu programa canlı yayında bağlandı; sonrasında aynı anda 3 ameliyat birden geçirerek sağlığına kavuştu.70 yaşındaki Necmiye Taşkın,15 yıldır nefes darlığı ve kalp rahatsızlığı çekiyordu. Farklı hastaneleri gezmesine rağmen bir türlü sağlığına kavuşamayan Taşkın, televizyon programında canlı yayında konuştuğu Doç.Dr. Cüneyt Narin'e muayene olduğunda ciddi bir sağlık sorunuyla karşıya karşıya kaldığını öğrendi.

Geçirdiği romatizma hastalığına bağlı olarak, kalp kapakçığında kireçlenme ve daralma ortaya çıkan, kalp ritmi ve kan akışında bozulma olan Necmiye Taşkın, Egepol Hastanesi'nde Doç. Dr. Cüneyt Narin ve ekibi tarafından toplam 6 saat süren 3 farklı operasyon geçirdi.

Necmiye Taşkın'ın, oldukça riskli bir operasyon yaşadığını ifade eden Doç. Dr. Narin, "Katıldığım televizyon programında bana ulaşan Necmiye Hanım'a birkaç soru sordum. Daha önce romatizma rahatsızlığı geçirdiğini öğrendim. Kendisinde romatizmaya bağlı olarak kalp kapakçığında sorun bulunuyordu. İlk etapta, akciğerinde bulunan pıhtı sorunu için iğne tedavisi uyguladık. Daha sonra da kendisine, hem yapay kalp ameliyatı, hem anjiyo, hem de ritm düzenleyici tedavileri uyguladık. Kendisi çok şükür sağlığına kavuştu. Bundan sonra 3 ay kan sulandırıcı ilaç tedavisi görecek" diye konuştu.

Ameliyattan sonra eski sağlığına kavuşmanın sevincini yaşayan Necmiye Taşkın da, Doç. Dr. Cüneyt Narin ve Egepol Hastanesi'ne teşekkür etti.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Necmiye Taşkın, Egepol Hastanesi İzmir, İzmir Egepol Hastanesi, Cüneyt Narin, İzmir Sağlık, İzmir Sağlık Haberleri, İzmir Sağlıklı Yaşam