HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 1 Şubat 2018

Flormar'dan Festival Tadında Koleksiyon; "Free Spirit"

Magazinizmir
Flormar’ın yeni FreeSpirit koleksiyonu ile bahar enerjisini makyajına taşıma zamanı!

Flormar’ınyeni koleksiyonu "FreeSpirit", bahar ruhu ile festival sezonunun başladığı bu günlerde; dikkat çeken renkleri ile cilt tonunu düzenleyen kremden, makyaj bazına, far paletinden, dudak kalemine,rujdan maskaraya, dolgunlaştırıcı parlatıcıdan, rengarenk ojelere kadar uzanan ürünleri, genç ve enerjik ambalajlar ile bu sezon da seni baştan yaratmaya hazır!

Radiant Finish MakeUp Primer ile ışığını yansıt!

Ten makyajında pürüzsüz ve ışıltılı uygulama için ciltte parlamaya sebep olmayan yapısıyla dikkat çeken iki renk alternatifli RadiantFinishMakeUpPrimer’abayılacaksın! Işığı yansıtan renk kürecikleri, aloevera ve salatalık özleriyle oluşturulan yapısı sayesinde günlük cilt bakımını yaparken tazelendiğini hissedeceksin!
AquaMakeUpPrimer ile her detayda kusursuzluk…
Gözenek ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olan AquaMakeUpPrimer, sayesinde kusursuz cilt makyajına ulaşmak çok kolay... . Zengin içeriği ile cildini korurken, kusursuz ve mat bir görünüm yaratmaya hazır mısın?

Flawless Tone Up Cream-29,99 TL

Ton farklarına FlawlessToneUpCream ile son!

İnce çizgilerin içinde birikmeden, yatıştırıcı ve nemlendirici etkisiyle ciltteki ton farklarını dengeleyen FlawlessToneUpCream, cildini pürüzsüz ve parlak bir görünüme kavuşturacak!

Eyeshadow Palette-39,99 TL

Renklerin dansı: FreeSpiritEyeshadow Palette!

FreeSpiritEyeshadow Palette yarı mat yarı ışıltılı dokusu ve iki renk alternatfilibirbirinden çarpıcı renkleriyle makyajına renk katacak! Zengin pigmentleriyle tek uygulamada kendini gösteren renklerden oluşan ve kremsi yapısıyla uygulama kolaylığı sunan FreeSpiritEyeshadow Palette koleksiyonunun favori parçaları arasında!

Slim Mascar-29,99 TL

SlimMascara ile belirginleşmeyen kirpik kalmayacak!

İnce ve mini fırçasıyla topaklanmayı ve bulaşmayı önleyen SlimMascarahacimli, kıvrık ve etkileyici kirpiklerle baştan çıkarıcı bakışlara sahip olman için ihtiyacın olan tek şey! Kirpikleri tek tek ayıran ince fırçası sayesinde kolay uygulama imkanı sunarken kirpiklerde kusursuzluğu garantiliyor!
WaterprofLipliner ile dudaklar hiç olmadığı kadar etkileyici..
Ezberbozan dudaklara sahip olmak WaterlproffLiplinerile çok kolay! Yumuşak yapısı sayesinde zahmetsizce uygulanan ve dayanıklı yapısıyla gün boyu fark yaratmanı sağlayacak altı renk alternatifli dudak kaleminin eşsiz formülü keşfetmeye hazır mısınız?

Dewy Lipstick-24,99 TL

Dudaklarında Dewy Ruj ile renklerin dansı!

Göz alıcı renkleriyle makyajına enerji katacak Dewy Rujlar, kremsi dokularıyla pürüzsüzlük ve çekici dudaklara sahip olmanı sağlayacak! Dewy Rujun altı renk alternatifi ile makyajın fark yaratacak!

Dewy Lip Booster- 19,99 TL

Nefes kesen dudakların gizli kahramanı: DewyLip Booster!

Göz kamaştıran, dolgun ve doğal dudaklara sahip olmanı sağlayan DewyLip Booster, özel yapısı ile enerjik bahar makyajında dudakların dikkat çekecek! Hafif yapıdaki şeffaf dolgunlaştırıcı parlatıcıDewyLip Booster, dudaklarını daha dolgun gösterip, nemlendiriyor.

Nail Enamel-2,99 TL

Tırnaklara bakım yaparken ve renklendirmek FreeSpiritFull Color Ojeler ile çok kolay!

Tarz sahibi renkleri, uzun süre kalıcı özel formülü ve tırnaklara bakım yapan içeriğiyle FreeSpiritFull Color Ojelerin renklerine bayılacaksın! Kremsi ve ışıltılı yapısıylaFreeSpiritFull Color Ojeler yalnızcabu sezon değil her zaman favorin olacak!

 

www.flormar.com.tr

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN