Çeşme'nin En Gözde, İlk Beş Beach Clubı!

Yaz geldi mi İzmir Çeşme’dir, Çeşme de İzmir! Uzun uzadıya planlar yapmadan hafta sonu için bile kolayca gidebileceğiniz, altın kumun ve turkuaz denizin tadını çıkarabileceğiniz muhteşem bir tatil cennetidir Çeşme.Sadece İzmirlilerin değil, tüm Türkiye’nin göz bebeğidir. Gündüz deniz keyfi arasında gününüze canlılık katan plaj partileri ve bir o kadar renkli gece hayatıyla tatilin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Ünlü çeşme plajlarına bir göz atacak olursak ilk gözümüze çarpanlar Sole&Mare, Paparazzi, Kafe Pi, ve Marrakech öne çıkanlardan. Tarzları nasıldır? Hangi tür müzik çalınır? Restoranları nasıldır? Sorularını da kısaca inceleyelim:

Bobou Beach
Bobou Beach, Alaçatı'ya renk katan yerlerden biri. Gündüz huzur veren atmosferi, masmavi denizi, pırıl pırıl kumları ile harika bir plaja sahip olan Bobou Beach, gece de harika bir gece klübü olarak hizmet veriyor. Dinlenmek, eğlenmek ve Ege rüzgarına kapılmak istiyorsanız, burası tam da size göre...

Babylon Beach
Alaçatı’da bulunan Babylon’un giriş ücreti farklı takılmak isteyenler, Türk pop ve club müzik dinlemekten sıkılanlar burayı tercih edebilir. Burada sıcak, rüzgârın etkisiyle bütünleştiği için fazla bunaltmıyor.

Sole Mare Beach
Aya Yorgi Koyu’nda bulunan ‘Sole Mare Beach’ bünyesinde ünlü İtalyan Restaurant ‘Mezzaluna’ ile ‘Kahveci’yi bulunduruyor. Her salı günü, gösterimde olan filmleri Fida Film sponsorluğunda tatilcilere izletiyorlar. Ayrıca geceleri İstanbul clublerini aratmayacak nitelikle müzikler çalan, ünlülerin de bir çoğunun gittiği eğlenebileceğiniz bir mekan.

Marrakech Beach 
Son yılların en gözde mekânlarından Marrakech. Restoran hizmetini İzmir’in inlü isimlerinden Canteen restoran üstleniyor. Sabah saatlerinde soft lounge ve jazz müzik ile güne başlayan Marrakech akşam üstüne dek sakin ve düşük volüm müzik keyfini koruyor. Akşam üstü yükselmeye başlayan ritim yerini akşamüstü partilerine bırakıyor.

Kafe Pi Beach
Aya Yorgi Koyu'na yepyeni bir soluk getiren, eğlencenin, dans ve müziğin merkezi olan mekanın tasarımı da mükemmel. KafePi Beach Club retro çizgilerin ön plana çıktığı, renkli tasarımıyla kıpır kıpır, hareketli yazlara ev sahipliği yapıyor. KafePi Beach Club'ın deniz, güneş, geniş yemek menüsü ve kokteylleri ile dolu gündüzlerine kıyasla gece programı çok daha hareketli. 

 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER kafe pi, sole mare, marrakech, babylon , bobou, çeşme mekanlar, çeşme beach clublar, çeşme beach, çeşmede nereye gitmeli, çeşmede nerede eğlenmeli, çeşme geceleri, çeşme sahilleri