Andaç Yeşilyurt ile ''Diyetisyen Mutfağı'' Şimdi Bir Tık Uzağında!

Artık diyet yaparken güzel yemekler yemek de mümkün. Hem sağlıklı, hem de lezzetli tarifleri bir arada sunan Diyetisyen Andaç YEŞİLYURT ‘un size özel tarifleri artık youtube sayfasında…Diyetisyen Andaç YEŞİLYURT Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olduktan sonra mesleki eğitimini katıldığı kurs ve seminerlerle devam ettirmiş ve bir çok da başarıya imza atmıştır.

Harvard Medical School’da katıldığı ‘Obezite ve Kilo Kontrolü Kursu’, İspanyada düzenlenen ‘Serbest Radikaller ve Antioksidanlar’ konulu sempozyum ve San Diego’da Amerikan Diyetisyenler Derneği’nin düzenlemiş olduğu ‘Beslenme Fuar ve Konferansı’ yer almış, 2010 tarihinden bu yana da özel danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Aynı zamanda görsel ve yazılı medyada da aktif olan Diyetisyen Andaç YEŞİLYURT her hafta Kanal 35’te düzenli olarak beslenme hakkında izleyicileri bilgilendirmektedir.

Beslenmenin, insan sağlığı ve yaşam kalitesini arttırmaktaki en önemli faktörlerden biri olduğunu söyleyen Diyetisyen Andaç YEŞİLYURT ; “Sağlıklı bir yaşam için sağlıklı beslenmek gerekmektedir. Zayıflama, kilo alma, gebelikte beslenme, çocuklara doğru beslenme alışkanlıklarının kazandırılması ve hastalıklarda doğru beslenme ile ilgili uzun zamandır danışmanlık vermekteyim. Şimdi de milyonlarca kişiye tek bir kanaldan ulaşmak ve uzman ellerden doğru bilgiler almalarını sağlamak için artık youtube kanalımızla da bir tık uzağınızdayız” dedi.

Sizler de profesyonel ellerden güzel tariflere ulaşmak istiyor ve bugün “acaba ne yesem?” diyorsanız karşınızda Diyetisyen Andaç YEŞİLYURT’tan az kalorili fakat bir o kadar güzel bir tat olan “Akdeniz Usulü Tavuk Dolma”

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER andaç yeşilyurt, diyetisyen andaç yeşilyurt, diyetisyen, diyet menüleri, en iyi diyet menüleri, diyetim, diyet yaparken nelere dikkat edilmeli, diyet ayrıntıları, diyetisyenlerden tarifler, diyet hakkında, diyet uzmanları, ne yemeli, akdeniz usulü tavuk dolma, andaç yeşilyurt kimdir