3 Adımda Günlük Bakım!

Cildimiz kendini koruma-yenileme gücüne sahiptir ve cilt bakım ürünleri esasen bu fonksiyonları destekleyecek nitelikte olmalıdır...Dr.Hauschka Cilt Bakım ürünlerini benzersiz kılan bu fikirdir. 

3 adımda güzel bir cilt için temizleme, tonik ve nemlendirme!


Temizleme (Cleanse)

Badem unu, gözeneklerin derinlemesine temizlenmesini sağlayan çarpıcı bir etkiye sahiptir. Elisabeth Sigmund’un badem, badem yağı, buğday tohumu yağı, sarı yonca, sarı papatya ve aynısefa çiçeği gibi cildimiz üzerinde faydalı etkileri olan çeşitli bitkileri birleştiren formülü doğrultusunda, Dr.Hauschka Cleansing Cream geliştirilmiştir.
Cilt bakım ürünlerini geliştirirken Elisabeth Sigmund’un aklında, Viyana’daki annesinin kullandığı güzellik formülleri vardı. Yüz temizliği için badem macunu içeren bu formüllerden biri de, küçük porselen bir kavanozda saklanıyordu. Bu formüle çeşitli cilt güçlendirici bitkilerinin de eklenmesiyle yaratılan Dr.Hauschka Yüz Temizleme Kremi, yüzeyaktif maddeler içermeyen, etkin temizleme gücüne sahip özel bir üründür.
Sarı yonca, jojoba yağı, badem yağı ve kayısı çekirdeği yağının yanında, yulaf, çavdar ve buğday özütü içeren ve yüzey aktif maddelerin kullanılmadığı Dr.Hauschka Cleansing Milk ise, en hassas cilt tiplerinde bile hem temizleyici olarak hem de makyaj çıkarıcı olarak kullanılabilir. Temizleme Sütü, yüz temizlik kremiyle birlikte kullanıldığında, cildin en derin gözeneklerine kadar temizlenmesini sağlar.


Tonik (Tone)

Gündüz ve gece bakımına yönelik temizleme ürünlerinin ikinci basamağı olan toniklerden Dr.Hauschka Facial Toner; normal, kuru, hassas ve yenilenmeye ihtiyaç duyan cilt tipleri için önerilir. Gün içindeki katabolik etkilerle başa çıkmaya yardımcı olan Dr.Hauschka Facial Toner cilde gözle görülür bir canlılık sağlayan tazeleyici bir toniktir. Sağlıklı cilt fonksiyonları üzerinde genel bir destekleyici ve uyarıcı etkiye sahiptir ve bu nedenle “tazeleyici yağsız gece bakımı” olarak yeterlidir. İçeriğindeki güvercin ağacı ve çoban gülü gece boyunca cildin kendi kendini yenileme fonksiyonlarını destekler. Erkeklerde tıraş sonrasında kullanıldığında cildi güçlendirir.
Yağsız gece bakımı ürünlerinin başarısını içeriğindeki medikal özellikli bitki karışımlarına ve doğru uygulamalara borçluyuz…
Özel kullanım önerisi: Dr.Hauschka Facial Toner’ı pratik sprey başlığı sayesinde cildinize doğrudan püskürterek uygulayabilirsiniz.


Nemlendirme (Moisturise)

Kırışıklığa eğilimli normal, kuru, nemi azalmış, solgun ciltler için kullanılan Moisturizing Day Cream, cildin nem ve yağ üretimini aktive eder. Likit ve hızlı emilen yapısıyla kullanımı kolaydır. Cildin yağ-nem dengesinin düzenlenmesinde ve cildi canlandırma da etkindir.
Önemli Bir İpucu...
Hiçbir cilt tüm yıl boyunca aynı özelliği göstermez. Bu yüzden karışımlar yapmakta özgürsünüz. Yağlıya yönelik karma ciltlerde Dr.Hauschka Normalizing Day Oil ile Dr.Hauschka Moisturizing Day Cream’i karıştırarak kullanabilirsiniz.

Sorunlu Ciltler

Cildimiz bazen dış etkenlerden ötürü dengesini kaybeder. Çünkü cildimiz ruhumuzun ve yaşam şeklimizin aynasıdır. Uyku düzenimizdeki aksaklıklar ve çok fazla güneş ışığına maruz kalmak, cildimizin ritmini bozabilir ve sorunlu bir cilde sahip olmakla sonuçlanabilir.
Aslında cilt Dr.Hauschka Cilt Bakım serisinin de yardımıyla kendi iç ritmini yeniden onarabilir.. Dr.Hauschka Cilt Bakım ürünleri her türlü cilt tipinin kendi ritmine kavuşması için çözüm paketleri önerir.
Cildinizin ritmine kavuşması için ürün danışmanlarımızın yardımıyla Dr.Hauschka Cilt Bakım ürünlerinden kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz...


Dr.Hauschka doğal cilt bakım ürünleri bitki özleri ve doğal yağlar, yüksek kaliteli bitkisel mumlar ve nemlendirici özellikli cildin kendi kendini yenilmesine ve beslemesine yardımcı etkin bitkiler içerir.
Bu eşsiz deneyimi siz de yaşayın cildiniz size teşekkür edecektir!

Satış Noktaları

Cildinize en uygun Dr.Hauschka ürünlerini tüm seçkim eczanelerden bulabilirsiniz. 


 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Dr.Hauschka, endaz ilaç, endaz ilaç kimdir,Dr.Hauschka ürünleri nerelerde satılır, magazin izmir, Dr.Hauschka cilt bakım, Dr.Hauschka ürünleri, Dr.Hauschka eczane, izmir Dr.Hauschka, öniz paydaş