Yeni Trend Su altı Modelliği

Yüzme tutkusu ilkokul yıllarında başlayan Derya Dere, yüzme hobisini profesyonel hayata çevirerek su altı modelliğine başlamış.“En önemlisi suya girmeden önce fizikken ve zihnen hazır olmamdı. Yıllardır dalış kurslarında eğitim aldığım için suyun altında 2 Dakika´ya kadar nefesimi tutabiliyorum, bunu da sürekli nefes çalışmama borçluyum.” diyen Derya Dere mesleğini çok sevdiğini belirtiyor.

Su altında dalgalanan etekler, yüze yapılan makyajın etkileyici gücü ve poz verirken uzun saçların kontrolsüz şekilde savrulması fotoğrafa ayrı bir hava katıyor. Pek çok moda markasının dikkatini çeken bu fotoğrafların umduğundan daha fazla ilgi çektiğini söyleyen Derya Dere ayrıca bu işin zorluklarından da bahsediyor. “Ciğerlerime depoladığım hava beni yukarı itiyor o yüzden uzun çekimlerde ayağıma ağırlık bağlanıyor. Bu şekilde hem poz vermeye, hem dengemi sağlamaya ve yüzümdeki ifadeye de dikkat etmeye çalışıyorum. Ama işimi çok seviyorum” diyor.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Su altı Modelliği, Derya Dere, su altı çekimleri, su altı gelinlik, su altı modeli, su altı çekimleri, fotoğraf çekimleri, moda çekimleri, moda fotoğrafları