Öğrencilerin Tasarımları Ünlü Mankenlerle Dünyaya Açıldı

CNR EXPO Yeşilköy’de bugün kapılarını açan ‘CNR Deri ve Kürk Fuarı’ deri modasına yön verenleri buluşturdu.Ünlü mankenler, Marmara Üniversitesi öğrencilerinin tasarımlarını çok özel bir show ile dünyaya tanıttılar.

Miss Fashion TV ABD 2013 güzeli Giselle Reinberg, 2009 Best Model birincisi Tuğçe Dural ve ünlü manken Ece Gürsel’in önderliğinde podyuma çıkan mankenler, izleyenleri büyüledi.

Deri sektörünün talebine yanıt vermeyi hedefleyen CNR Holding kuruluşu Pozitif Fuarcılık, Artı Fuarcılık iş birliği ile gerçekleştirilen CNR Deri ve Kürk Fuarı, defile şovuyla başladı.

Ece Gürsel, Miss Fashion TV ABD 2013 güzeli Giselle Reinberg, 2009 Best Model birincisi Tuğçe Dural’ın öncülüğünde podyuma çıkan 13 manken, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil Bölümü öğrencilerinin ‘Botanik Bahçeleri’ ana temalı tasarımlarını görkemli bir şov ile sundu. 18 firmanın sponsorluğunda tasarımlarını gerçekleştiren ve fuar alanında sergileyen öğrenciler, büyük beğeni topladı.

Üniversite öğrencilerinin tasarımlarının tanıtıldığı defile, Fashion TV aracılığıyla 202 ülkenin seyircisi ile buluşturuldu. CNR Deri ve Kürk Fuarı’na 30’u yabancı olmak üzere 150’ye yakın firma katıldı. Fuara ABD, Avusturya, Çin, İspanya, İtalya, Kanada ve Rusya’nın da aralarında bulunduğu ülkelerden deri ve kürk firmaları katılımcı olarak ilgi gösterdi. 3 gün sürecek fuarı 20 bin sektör profesyonelinin ziyaret etmesi bekleniyor.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ece Gürsel, Giselle Reinberg, Tuğçe Dural, CNR Deri ve Kürk Fuarı, CNR Deri ve Kürk Fuarı defilesi, Miss Fashion TV ABD 2013 güzeli , marmara üniversitesi, öğrenciler tasarladı ünlüler sergiledi