Mankenler “Kadına Şiddete Hayır” Dedi

Son yıllarda düzenlediği sosyal sorumluluk projeleriyle dikkat çeken İzmir’in başarılı modacılarından Ertan Kayıtken ve proje ortağı Laila Mücevherat’ın sahibi Leyla Özakbaş, kadınlara yönelik şiddeti protesto etmek amacıyla Hilton Otel’de defile gerçekleştirdi.Yaklaşık 400 seçkin konuğun davet edildiği “Kadına Şiddete Hayır” adlı etkinlikte, 6 aylık hamile olan güzel oyuncu Wilma Elles başta olmak üzere Şenay Akay, Merve Büyüksaraç, Yüksel Ak, Yelda Kara, popçu Pınar Aylin ile birlikte pek çok yabancı manken görev aldı.

Şenay Akay, meslek hayatının jübilesini yaparak o gece son defilesini gerçekleştirirken, İzmirli popçu Pınar Aylin de ilk kez bir moda gösterisinde yürümüş oldu. Ancın İnşaat’ın ana sponsorluğunda düzenlenen gecenin başında konuşan İzmir Soroptimist Kulübü Başkanı Mine Kozlubel, defilenin geliri ile kadın konukevinde kadınların el sanatları ürünlerini üretebilecekleri atölye oluşturmayı ve satışlarında yardımcı olabilecek iletişimleri kurmayı amaçladıklarını söyledi.

1 tanesi gelinlik olmak üzere toplam 50 kıyafet ile göz alıcı mücevherlerin sergilendiği defilenin ardından düzenlenen after partyde, Uğurkan Erez’in yönetiminde müzayede yapıldı. Kayıtken imzalı elbise ve Laila Mücevherat tasarımı olan takı seti açık artırma ile satılarak geliri İzmir Soroptimist Kulübü’ne bağışlandı. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Manken, Kadına Şiddete Hayır, İzmir, Ertan Kayıtken, Laila Mücevherat, Leyla Özakbaş, Hilton Otel, Wilma Elles, Şenay Akay, Merve Büyüksaraç, Yüksel Ak, Yelda Kara, Pınar Aylin, Ancın İnşaat, İzmir Soroptimist Kulübü, Mine Kozlubel, Uğurkan Erez, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti, izmir moda, izmir mankenler