Machka 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu 
İzmir’de Büyük Beğeni Topladi

Uluslararası üne sahip Türk tasarımcıları Ece ve Ayse Ege'nin çizgisinden oluşan, kendine özgü modern ve post-romantik tasarımlarıyla öne çıkan Machka, 2014 İlkbahar-Yaz koleksiyonu tanıtım lansmanı 16 Nisan 2014 Çarşamba günü İzmir’de gerçekleşti.İzmir cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin ve Machka severlerin buluştuğu davette Machka’nın yeni koleksiyonu büyük beğeni topladı.

 

İzmir cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin Alsancak Machka mağazasında bir araya geldiği davette Machka 2014 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda yer alan ürünler katılımcılara özel bir sunumla tanıtıldı.

 

Machka 2014 İlkbahar-Yaz sezonunda yumuşak koton vualler ve denimler, ipek krep ve jorjetler, dökümlü, armürlü kumaşlar ve brokarlar ile birlikte minimal ve romantik efektlerin kullanıldığına vurgu yapılan davette koleksiyonun taşıdığı sofistike ve minimal izlere dikkat çekildi.

 

İzmir’lilerden büyük ilgi

Çok sayıda konuğun katılım gösterdiği davette İzmir cemiyet hayatının önde gelen isimleri de koleksiyonu incelemek ve yeni sezona dair ipuçları almak için Alsancak’taki Machka mağazasında bir araya geldi. Davetlilerin ilgisini en çok üste oturan panelli ve tamamı boncuk işlemeli elbiseler, yakaları kristal taşlarla işlenmiş bluz ve ceketler, pardesüler ve kabarık formlu, kutu etekler çekti.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Machka 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, Machka, alsancak machka, tasarım, tasarımcı ece ayşe ege, magazin izmir