Kemal Tanca İle Işıl Işıl Bir Yaz

Kemal Tanca, en moda ayakkabı ve sandaletleri sizler için tasarlarken, ayaklarındaki konfordan da ödün vermek istemeyenlere özel olarak ürettiği hepsi birbirinden şık, rahat ve renkli modelleri ile yaza damgasını vuracak.Kemal Tanca 2013 İlkbahar/Yaz koleksiyonunu görücüye çıkarıyor. Kemal Tanca, konforlu ve şık modelleriyle ayaklarınızı yerden kesiyor. Erkeğe ve kadına hitap eden ürün yelpazesiyle her zaman olduğu gibi 2013 İlkbahar/Yaz koleksiyonuyla da göz dolduruyor.
Kemal Tanca, 2013 yazının en moda ayakkabı ve aksesuarlarını vitrinlerine taşıyor. Gladyatör sandalatler, stillettolar, günlük ayakkabılar bayan grubunda seçim yapmanızı zorlaştırırken, erkekler içinde renkli spor koleksiyonu ile gece ayakkabıları ve günlük modeller tasarımlarıyla büyüleyecek.
Kemal Tanca 2013 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda da her zamanki gibi rahatlık ön planda. Kemal Tanca bayan koleksiyonunda turkuaz ve fuşya renkleri ile yanardönerli ve hologramlı derilerin, ayrıca özellikle stiletto ve çantalarda metal aksesuarlar çokça kullanıldı. Yine yazın modasına uygun olarak renkli taşlarla bezenmiş günlük ayakkabılar ve kısa topuklar vitrinlerimizi süsleyecek.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kemal tanca, kemal tanca ayakkabı, kemal tanca ilkbahar yaz sezonu, ayakkabı yaz sezonu, yaz modası