Favori İkili: Jean-Stiletto

Kot pantolonun rahatlığından vazgeçemiyor ve onu daha şık hale getirmenin yollarını arıyorsanız çözümü basit! Boyfriend pantolonunuzu zarif formlu bir stiletto'yla tamamlayarak aradığınız şıklığı rahatlıkla yakalayabilirsiniz."Kot pantolonla stiletto uyumlu olur mu?" diye düşünüyorsanız dünya çapında takip edilen birçok blogger'ın sokak stilini yakından incelemenizi tavsiye ederiz.

Son zamanlarda gündüz kombinlerinde sıklıkla karşımıza çıkan jean-stiletto ikilisini doğru şekilde kullanarak, hem feminen hem de trendy bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bacaklarınıza güveniyorsanız jean seçiminizi skinny'den yana yapabilirsiniz. Dar kalıpların size göre olmadığını düşünüyor ama yine de bu trendin gerisinde kalmak istemiyorsanız boyfriend jean'leri deneyebilirsiniz.

Peki jean ve stiletto'yu nasıl kombinleyebilirsiniz? Öncelikle belirtelim, jean ve stiletto öne çıkan trendler arasında kombinlenmesi en kolay ikili. Dilediğiniz renkteki bir kot pantolonu renkli bir üstle tamamlayabilir ya da ilginç bir stiletto'yu sade bir gömlekle kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta, ayakkabı seçimlerinizi zarif modellerden yana yapmak.

Bütün bakışları üzerinize toplamak için yeşil bluzla kontrast bir kombin yaratabilirsiniz. Çarpıcı görünen bu kombin için takı kullanmanıza bile gerek yok.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Jean-Stiletto, Trend, moda, jean modası, jean kombinleri, jean kombin önerisi, magazin izmir