Bu Arabayı Gören Yaşadı

Optik Mağaza Zinciri olarak sektörün lider firmalarından Mert Optik, gerçekleştirdiği çeşitli aktivitelerle İzmirliler'i gözlük kazanmaya davet ediyor.Birbirinden ilginç ve etkileyici aktiviteler düzenleyen Mert Optik yine ilginç bir yarışmayla İzmirliler'e gözlük kazandırmaya devam ediyor. Son olarak sosyal medyada başlattığı "İzmir'de Gözlük En Çok Bana Yakışır" yarışmasıyla gündeme gelen İzmir'in renkli firması bu kez "#mertoptiklegozumyoldakaldi" hashtagi ile yeni aracını trafikte veya park halinde gören fotoğrafını çekip Mert Optik'in Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarında paylaşanlar arasından her gün farklı bir kişi gözlük kazanacak.

Mert Optik'in "Gözünüz Yollarda Kalsın! Gözlüğünüz Bizden Olsun!" sloganıyla başlattığı kampanyaya katılacak olanlar, her gün İzmir'in farklı bir noktasını gezecek ve farklı noktalarda park edecek olan Mert Optik giydirmesi yapılarak cıvıl cıvıl renklendirilmiş aracın nerelerde olacağını Mert Optik sosyal medya hesaplarından takip edebiliyor.

Yollanacak Linkler :

https://www.facebook.com/MertOptik
https://twitter.com/mertoptik
http://instagram.com/mertoptik_official

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Mert optik, mer optik yarışma, mert optik güneş gözlüğü, mert optik hediye, gözlük yarışması, sosyal medya yarışması