Bel Çantaları Geri Döndü

Uzun bir aradan sonra podyumlarda, sokak modasında kendini göstermeye başlayan yeni aksesuar trendi bel çantaları yeniden karşımızda!Uzun bir aradan sonra, 2011 yılında önce podyumlarda sonrasında sokak modasında kendini göstermeye başlayan bel çantaları önemli bir aksesuar trendi olarak yeniden karşımıza çıkıyor. 2014 yazında yine görülmeye başlayan bel çantaları olmaya devam ediyor ve geçtiğimiz günlerde sona eren moda haftalarına göre, önümüzdeki 2015 ilkbahar/yaz sezonunda da popüler olmaya devam ediyor.

Bel çantaları ile 90'lı yılların bugünün moda trendlerini tam gaz etkilemeye devam ettiğini de söylemek gerekiyor.Yeni nesil bel çantaları aslında 90'lı yıllardaki tarzlarından epey farklılar... Hatta bu yeni bel çantası tasarımlarının, bel çantasından nefret edenleri bile cezbedeceğini söyleyebiliriz. Zira, yeni nesil bel çantalarının ünlü markaların yorumlamasıyla, küçük çapraz modellerin bel için tasarlanmış versiyonlarına benziyor. Bu yüzden en az bir çapraz çanta kadar şık ve tarz duruşları var. Peki, 90'lı yılları anımsatan modellerden hiç yok mu? Tabii bu retro modeller de kendine yine yeniden yer buluyor. Eski bel çantalarının çoğunlukla Vintage görünümlü deriden yapılması ve zımba detayları barındırması dikkat çekiyor.

Kaynak: Gardrop Kedisi


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER bel çantaları, aksesuarlar, 2015 ilkbahar/yaz, 90lar, retro, tarz bel çantaları, çantalar, Gardrop Kedisi, moda, alışveriş