Alternatif Stil Levi’s Commuter

‘Şehri Sahiplen’ mottosundan yola çıkarak hazırlanmış Levi’s’ın yenilenen Commuter koleksiyonu, bisikletçiler için performansa dayalı, fonksiyonel ve şık bir alternatif sunuyor.Ulaşımınızı neyle sağlıyorsunuz? Otobüs? Araba? Metro? Hiç bir aksaklık olmadan günün yaklaşık 6 saatini trafikte geçiren insanların varlığı sizi korkutmuyor mu? Ya da bu vakit sizin için o kadar değersiz mi?

Türkiye’de toplu taşımanın kullanışsızlığını bizi tartışılmaz bir çıkmaza sokacağından pek eminim. Yurt dışında insanların işe, arkadaşlarıyla buluşmaya bisikletle gitmesi çok olağan bir durumken bizde bir işkence durumunu alıyor. Bir çoğumuzun bu durumu kıskandığınından eminim. Aslında bu o kadar da yapılamayacak zor bir şey değil. Yapılan araştırmalar düzenli bisiklete binmenin vücudumuzun direncini arttırdığı için hastalıklara karşı daha dayanıklı olmanızı, sindirim sistemimizi bile etkilediğini söylüyor.

Dünyanın gidiş yolu yavaşta olsa değişmeye başlarken bu değişime destek veren bir çok marka bisiklet kullanıcılarına özel koleksiyonlar yapmaya başladı. ‘Şehri Sahiplen’ mottosundan yola çıkarak hazırlanmış Levi’s’ın yenilenen Commuter® koleksiyonu, bisikletçiler için performansa dayalı, fonksiyonel ve şık bir alternatif sunuyor. Bu alternatif koleksiyon fonksiyonelliğin dışında bisiklete bitmek için içinde bir heves uyandırıyor. Bisiklet binerek yaşam kalitenizi yükseltirken, bunun için ayrı bir stil oluşturmak harika bir fikir değil mi?

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Levi’s’ın yenilenen Commute koleksiyonu, Levi's, levi's yeni koleksiyon, erkek modası, stil, erkek stili, magazin izmir