2014 İlkbahar-Yaz Bayan Modası

2014 ilkbahar-yaz bayan modasında öne çıkacak renkler 

 PEMBE

2014 ilkbahar-yaz bayan modasında öne çıkacak renklerin başında pembe geliyor. Birçok tasarımcının koleksiyonunda göze çarpan pembe rengin her tonu mevcut bu sezon. 

2- MİNT YEŞİLİ

İşte bir diğer favori renk mint. Tasarımcıların daha çok ince manto ve trenchcoatta kullandığı mint yeşili, ilkbaharın tatlı esintisine mentol havası katacak

 

3- 3D SÜSLER

Tasarımcılar abartılı süslerde sınır tanımıyor bu sezon! Sadece elbiselerde değil mantolarda da, taşlardan ve pullardan oluşan 3 boyutlu motifler bulunuyor. 3D motiflerle, 2014 ilkbahar-yaz sezonu çok süslü.

4- ÇİÇEK DESENLER

Bu sezonda her sezon olduğu gibi çiçek desenler, baharın habercisi

 

5- DANTEL

Romantik bayanların vazgeçilmezi dantel  Trend listelerinde daha çok göreceğimiz dantellerin pastel tonlarını, bu yaz mutlaka gardrobunuza ekleyin.

6- DİKKAT ÇEKİCİ ELBİSELER

Bu sezon öyle bir trend var ki, tüm gözler üzerinizde olacak. Pop-art trendini de içinde barındıran dikkat çekici elbiselerin bir diğer formu da simli, payetli yada geometrik desenli olanlar.

7- AÇIK OMUZLAR

2014 ilkbahar-yaz bayan modasında, birçok tasarımcının omuz detayına önem verdiği görülüyor. Genellikle tek omuz dekoltesi bulunan kıyafetlerin yanında, straplez olanlar da mevcut.

8- TRANSPARAN

Transparan, yaz ve kış sezonlarında genellikle karşımıza çıkan trendlerden biri. Bu yaz özellikle transparan eteklerle çok karşılaşacağız.

9- PİLE

Pileli uçuş uçuş etek veya elbiselerden mutlaka bir tane gardrobunuza ekleyin

10- KARELER

Kareli kıyafetler, masa örtüsü havasından tamamen çıktılar, trend listesinin ön sıralarına yerleştiler.

11- FARKLI DESEN KOMBİNLERİ

Artık farklı desendeki parçaları kombinlemek çok moda. Desenlerle ve renklerle dans etme sırası şimdi sizde, stilinizi konuşturun.

12- BOHEM

Özgür ruhlu bohem kadınlarını, bu yaz her yerde çok göreceğiz. Elbiseler salaş, saçlar ve makyajlar olabildiğince doğal.

13- ROMANTİK ROCK

2014 ilkbahar yaz sezonunda, siyah şifon gömlekler ve siyah mini, seksi elbiseler deri ceketlerle kombinlenmeli.Asi ruh, satenin ve şifonun romantikliğiyle harmanlanmalı

14- BEYAZ GÖMLEKLER

Beyaz gömleklerin değişik formlarını bu sezon tasarımcılar çok farklı şekilde yorumladılar. Koleksiyonlarda gömlekten çıkartılıp, elbiseye dönüşen parçalar olduğu gibi, transparan kumaş yada farklı kol ve yaka kesimleriyle hareketlendirilmiş sıradışı parçalarda mevcut.

15- BOL PANTOLONLAR

Pantolonlar yine bollaşmaya başlıyor.

 

16- YÜKSEK BEL PANTOLONLAR

Yüksek bel pantolonlarda, bol kesim pantolonlar kadar koleksiyonlarda yer aldı. Bacak boyunu uzun göstermesi nedeniyle çok tercih edilenler arasındalar.

17- KABARIK ETEKLER

Prensesleri andıran, kabarık eteklerle bayanlar masal dünyasından fırlamış gibi görünecekler. Uzun kabarık eteklerin yanında midi boy kabarık etekler de tercih edilebilir.

18- KONUŞAN T-SHIRTLER

Uzun bir süredir üzerinde slogan ya da kelime bulunan t-shirt ve sweatshirtler çok moda. 2014 ilkbahar-yaz bayan modasında bu trend değişmiyor.

19- BIKER CEKETLER

Biker ceketler de son dönem herkesin tercih ettiği, favori ceketlerden.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Pembe, Mint Yeşili, 3d Süsler, Çiçek Desenler, Dantel, Dikkat Çekici Elbiseler, Açık Omuzlar, Transparan, Pile, Kareler, Farklı Desen Kombinleri, Bohem, Romantik Rock, Beyaz Gömlekler, Bol Pantolonlar, Yüksel Bel Pantolonlar, Kabarık Etekler, Konuşan T-shırtler, Bıker Ceketler, Moda, Trend, 2014 İlkbahar-Yaz Trendleri