2014 Düğün Trendleri

“ 2014’te düğün organizasyonunuzla çok konuşulmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız trendleri görmeden organize olmayın! „Meyveler Her Yerde


Düğünlerde mekanın, masaların ve küçük detayların süslenmesi için en çok çiçeklerden destek alınır. Fakat 2014’te çiçekler yalnız kalmayacak gibi duruyor. Biraz fark yaratmak ve alışılmışın dışına çıkmak için düğün organizasyonunda süsleme sanatına giriş dersini almanızı öneririz. Elbette bu işin şakası ama çiçeklerin yanında meyveler son derece orijinal bir görüntü sergiliyor. Centerpiece olarak kullanılan düğün organizasyon malzemeleri taze meyvelerle buluşunca masalara renk katıyor, davetlilere ikram edilmek üzere hazırlanmış mandalinalar aynı zamanda bir çiçek bahçesini anımsatıyor.

Yaz Tahtaya Bir Daha


Yaz tahtaya bir daha, çiz defteri kitabı… Kara tahtalar nostaljik havalarıyla hepimizi ilkokul sıralarına taşımıyor mu? 2014’te düğünlerde boy gösterecek gibi duran kara tahtalar çok amaçlı kullanıma açık. Gelin kara tahta temasıyla neler yapılabileceğini sıralayalım:

• Önünde düğün tarihinizin de yazılı olduğu bir hatıra fotoğrafı çektirebileceğiniz formata sokabilirsiniz.

• Düğün mekanınızın girişinde oturma planını ve gecenin akış programını davetlilere duyurmak için kullanabilirsiniz.

• Düğün mekanının krokisini çizebilirsiniz.

• Gecenin sonunda davetlilerinizin sizlere düğününüzle ile ilgili güzel şeyler yazması için renkli tebeşirler hazır edebilirsiniz.

• Tahtanızda küçük bir bulmaca hazırlayabilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızın isimleri ile oluşturduğunuz kelime avı tüm davetlilere eğlenceli dakikalar yaşatacak.

 

Bir Fotoğraf Lütfen!


Bilmem fark ettiniz mi ama düğünlerde gece boyunca mekanın fotoğrafçısının tacizlerine maruz kalınır. Hal böyle olunca emrivaki karelerde yerini alan mecbur sırıtışlarımızla elimize tutuşturulan fotoğraflardan geçilmez. Fotoğraf denilen şey gönüllülük gerektirir. Davetlilerinize bayıla bayıla çektirecekleri fotoğraflar için bir organizasyon yapın. Düğün mekanının çok kalabalık olmayan bir yerinde isteyenlerin gelip fotoğraf çekitrebilecekleri bir fotoğraf köşesi oluşturun. Çiçeklerle süslü bir çardak, arka planda "Bir Düğün Hatırası" yazan bir pano, takma bıyık ve burunlar, hatta davetlilerin kendilerini fotoğraflayabilecekleri bir Polaroid kullanabilirsiniz. Emin olun kimse davetlilerinizi bu köşeden uzaklaştıramayacak. Sizeyse ömür boyu bakıp ta içinizden gülümseyeceğiniz hatıralar kalacak.

Her Şey Siyah – Beyaz

Bu seneki kreasyonlarında dünyaca ünlü tasarımcıların neredeyse hepsinin benimsediği tek trend siyah-beyaz grafik desenlerin kullanımı oldu. Elbiseden gözlüğe çantadan ayakkabıya her üründe uygulanan siyah-beyaz kontrastının 2014'de düğünlere de damgasını vurması kaçınılmaz. İşte bu trendi düğününüze taşımanız için bir kaç ipucu... Gelinliğinizin kuşağında, davetiyenizde, düğün pastanızda, gelin buketinizde, makaronlarınızda, masa süslemelerinizde ve tüm detaylarda siyah ve beyazı birarada kullanın. Bembeyaz gelinliğinize siyah bir kuşak, davetiyenize siyah danteller hatta düğün pastanıza siyah çikolatalar çok yakışacak...

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER 2014 Düğün trendleri, meyve çiçekleri, kara tahta, hatıra defteri, siyah beyaz pasta, düğün, organizasyon