Yılın Erkeği Harika Ses Justin Timberlake Türkiye'ye Geliyor!

Justin Timberlake, Virgin Radio Türkiye radyo sponsorluğunda İstanbul'da! Justin Timberlake, ‘Dünya Turnesi’ kapsamında 26 Mayıs 2014'te  İstanbul İTÜ Stadyumu’nda olacağını açıkladı. Virgin Radio Türkiye sponsorluğunda gerçekleşecek konser, Justin Timberlake’in Türkiye’deki ilk solo performansı olacak! g 2013 yılının listelerinin zirvesinde yer alan The 20/20 Experience ve The 20/20 Experience – 2 of 2 tüm dünyada satışta. Amerikalı yıldız şimdi bu heyecan verici canlı şovunu dünya çapında bir turne ile fanlarıyla buluşturuyor. Konserin biletleri  (5 Aralık) saat 9.00‘da satışa çıktı.

Dünya Turnesi'nin Resmi Hashtag Adresi: #JT2020TOUR

En son Amerikan Müzik Ödülleri gecesinde kazandığı Favori Pop/ Erkek Rock Sanatçısı ödülleri dahil 3 ödülle evine dönen Timberlake ayrıca GQ tarafından yılın erkeği seçildi. 20/20 Experience, 4 milyonluk albüm satışı ile yılın en çok satan dünya turnesi.

20/20 Experience albümü Top200 sıralamasında (3 hafta) ve R&B albüm listesinde (10 Hafta)'dır birinci durumda. Albümde yer alan 10 parçasının da yayınlanmasından sadece 1 hafta sonra Amerika’da 7 milyon’dan fazla satıldı. Albüm Amerika dahil üç ülkede daha platinyum satış rakamına ulaştı.

Justin Timberlake Dünya Turnesi’nin Türkiye konseri BKM ve MAP organizasyonu ile gerçekleşecektir.

26 Mayıs 2014 Saat 20:00
İTÜ Stadyumu - İstanbul 193,90 £ dan başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER justin timberlake, justin timberlake hakkında, justin timberlake kimdir, justin timberlake hayatı, justin timberlake foto, türkiye konserler, istanbul konserler, dünya starları türkiyede, dünya starları istanbulda, justin timberlake tükiye konseri, justin timberlake türkiyeye mi geliyor, itü konserleri