HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 2 Ocak 2017

Yılbaşı Gecesine "Fatih Ürek" ve "Aldo" Damgasını Vurdu

Magazinizmir
Kaya İzmir Thermal & Convention bünyesinde yer alan Kaya Kongre Merkezinde Fatih Ürek ile Aslızen sahne alırken Venüs Roof’ta ise sevilen sanatçı Aldo sahne aldı.

Fatih Ürek, İstanbul’dan özel olarak getirtilen asansör sahne çıktı. 2017’ye Kaya İzmir’de merhaba diyenler, eğlenceyi doruklarda yaşadı.

Fatih Ürek, "2017 ülkemize uğurlar getirsin. En kötü gümüz böyle olsun. Çok zorlu bir yıl geçirdik. Ülkemiz için 2017’de her şeyin çok güzel olmasını temenni ediyorum" dileği ile ayakta alkışlandı. Ürek, Kaya İzmir Thermal&Convention’da eğlence tutkunlarına muhteşem bir sahne performansı sundu İzmir, İstanbul, Ankara ve Antalya’dan konukların yer aldığı baloya yaklaşık 1750 kişi katıldı.

2017 Yılbaşı balosunda sahne alan Fatih Ürek, repertuarında yer alan en güzel şarkıları eğlence severler için seslendirdi.

2016’nin son gecesi 2017’nın ilk saatlerinde İzmir’de sahne almaktan mutluluk duyduğunu belirten sanatçı,"İzmirlilerle İzmir’in en ihtişamlı salonunda sahne almak benim için büyük keyif. Bu sene yine sizlerle birlikte bu muhteşem alanda birlikteyiz. 2017 ülkemize uğurlar getirsin. Önce sağlık, aşksızlara aşk, parasızlara da para diliyorum" dedi. Venüs Roof’ta sahne alan Aldo’yu yaklaşık 750 kişi izledi. Repertuarında birbirinden hareketli şarkılara ağırlık veren Aldo, "2017, hepimize neşe getirsin. Hep gülelim. Hep oynayalım" şeklinde konuştu.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN