HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 10 Nisan 2018

Yasemin Allen, Emotion'ın Marka Yüzü Oldu

Magazinizmir
Emotion, deodorant serisi için hazırladığı reklam filmi kampanyasında reklam yüzü olarak ünlü ve başarılı oyuncu Yasemin Allen ile anlaştı.

"Terlemek işin doğasında var" söylemiyle terlemenin doğal bir şey olduğuna dikkat çeken reklam filmi; vücudun doğal terleme dengesini etkilemeden ter kokusunu önleyen bir deodorant olan Emotion’la, günlük hayat koşturmasına ferah ve güzel kokarak gönül rahatlığıyla devam etmenin mümkün olduğunu anlatıyor.

Reklam kampanyası için gerçekleşen fotoğraf çekiminde basın ile bir araya gelen Yasemin Allen "Alüminyüm içermeyen Emotion deodorant ile vücudunun doğal terleme dengesine özen gösterdiğini" söyledi.

Emotion reklam filmi çekimlerinde, Yasemin Allen sahilde koşu yaparken, evinin bahçesinde arkadaşlarıyla barbekü keyfinde, sette aksiyon sahnesi çekerken, dans dersi alırken gibi farklı mekanlarda görülüyor. Reklam filminde yüksek enerjisinin ve yoğun hayatının yansıtıldığı ünlü oyuncunun, günün her anında Emotion’ın özel formülü sayesinde son derece kendine güvenli ve rahat olduğu görülüyor.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN