“Vitality Day” Üçüncü Kez Swissôtel’de Kutlandı

Swissôtel Hotels & Resorts’un “Vitality Day” etkinliği, her yıl olduğu gibi bu sene de Swissôtel Büyük Efes’in Spa ve Spor merkezi Pürovel’in üyeleri ve otel misafirleri ile birlikte kutlandı.Swissôtel Büyük Efes, dünyadaki ve Türkiye’deki diğer Swissôtel’lerle eş zamanlı olarak kutladıkları “Vitality Day” etkinliğinde otel misafirleri ve Pürovel Spa&Sport üyeleri ile biraraya geldi.

“Vitality Day”e katılan misafirler otelin bahçesinde, Pürovel’de ve havuz kenarında crunch, yoga ve aquagym gibi aktivitelerle eğlenerek spor yaptılar. Etkinliğin sonunda sunulan sağlıklı seçeneklerden oluşan açık büfe öğle yemeği ve canlandırıcı içecek ikramları ise konuklarından tam not aldı.

“Vitality” programı, sağlıklı bir yaşam için Swissôtel zincirindeki tüm otellerde konaklayan ve egzersiz yapmak isteyen misafirler için ister odalarında, ister Fitness merkezinde, isterlerse de dışarıda ihtiyaçları olan tüm ekipman ve uzmanları temin ediyor. Ayrıca sağlıklı, yiyecek ve içecek ikramları sunarak da misafirlerin kendilerini yenileyebilecekleri ortamlar sunuyor.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Vıtalıty Day, Swissôtel Hotels & Resorts, Swissôtel Büyük Efes, Spor merkezi Pürovel, Pürovel Spa&Sport