Uyal ve Akıllıoğlu Ailelerinin Mutlu Günü!

İzmirli işadamı Bronz House’un sahibi Cevat Uyal, Arzu Erkan çiftinin kızları İnci Holding İnsan Kaynakları Sorumlusu Seradil Eylül Uyal, Bilkent Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Tekin-Nevber Akıllıoğlu’nun oğulları İnci Akü Üretim Mühendisi Ahmet Akıllıoğlu ile dünya evine girdi.İnci Akü’de işortamında tanışan ve aile ortamında gelen teklif ile evlilik yolunda ilk adımı yine aile arasında düzenlenen bir nişan töreniyle atan genç çift Karşıyaka nikah sarayında Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak’ın kıydığı nikahla bir ömür mutluluğa imza attı.

Vedat Efe Uyal ve Süleyman Kutluay’ın şahitliğini yaptığı nikahın ardından Fuar Ada Gazinosu’nda mor beyaz çiçekler ve kurdelalarla süslenen düğün alanında çifti yakın akrabaları, iş arkadaşları ve İzmirli işadamları da yalnız bırakmadı. Genç çift ilk danslarını Zuhal Olcay’ın Pervane şarkısını birbirlerinin gözüne bakarak söyleyerek yaptı. Dansın ardından Seradil Eylül Akıllıoğlu’nun babası Cevat Uyal ile sergilediği Harmandalı konukların beğenisini kazandı.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER izmir düğünler, izmir cemiyet hayatı düğünleri, izmir işadamları düğünleri, izmir karşıyaka nikah sarayı, karşıyaka belediye başkanı, cevat durak kimdir, cevat durak, fuar ada gazinosu, izmir düğün mekanları, izmirde nerede düğün yapılır, en iyi düğün yapılacak mekanlar