USKEP'ten, Crowne Plaza Otel'de Çok Özel Defile!

Geçtiğimiz yıl İzmir'de kurulan Uluslararası Sanat, Kültür, Eğitim, Platformu Derneği (USKEP) yetim çocuklar yararına Crowne Plaza Otel'de kermes ve defile düzenleyerek çok özel bir organizasyona imza attı.Modacı Kuaybe Gider'in 2013 yılı yaz kreasyonunun tanıtıldığı defile öncesinde dernek üyeleri birbirinden güzel takı ve hediyelik eşyaları yetim çocuklar için sergileyerek, satışını gerçekleştirdi. Kermesin ardından ünlü modacının oluşturduğu 30 parça kıyafet Hakan Hekimoğlu ajans mankenleri tarafından davetlilere tanıtıldı.

Sade renklerin yer aldığı defilede özellikle nakış işlemeler dikkat çekerken defile davetliler tarafından beğeni topladı. Dernek başkanı Elif Aydan Dinçarslan, bir yılı aşkın süredir sosyal sorumluluk ve dernek üyesi kadınların sosyalleşebilmesi adına bir çok etkinliğe imza attıklarını dile getirirken son olarak 'Bir yetimin elinden tut' projesi kapsamında defileyi geliri yetim çocuklara bırakılması için yaptıklarını söyledi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER uskep, uluslararası sanat, kültür, eğitim, platformu derneği, uskep defile, uskep özel defile, crowne plaza defileleri, Elif Aydan Dinçarslan, Hakan Hekimoğlu, Kuaybe Gider