Uçan Hollandalı Gemisi Özdilek İzmir'de Yelkenlerini Açıyor

Uçan Hollandalı Gemisi okyanuslardaki heyecanlı serüvenine çocukları da katmak için 12–20 Eylül tarihleri arasında Özdilek İzmir'de yelkenlerini açacak.Özdilek İzmir çocuklar için düzenlediği birbirinden eğlenceli etkinliklere devam ediyor. Back to school etkinliği kapsamında çocuklar için Uçan Hollandalı gemisi ve mürettebatını AVM’ye getiren Özdilek İzmir, çocukları efsanevi gemi ile tanıştıracak.

Türkiye’ye üçüncü kez demir atacak olan bu devasa ve korkunç gemide ki gizemli maceraya katılan minik ziyaretçiler yaş gruplarına göre giyecekleri korsan kıyafetleri ve katılacakları turnuvalar sonunda alacakları korsanlık sertifikalarıyla tam anlamıyla bir korsan olacak.

Çocukların birlikte hareket ederek, güven duygusunu ve hayal gücünü keşfedecekleri bu heyecan dolu etkinlik 12 – 20 Eylül tarihleri arasında Özdilek İzmir’de minik ziyaretçileri bekliyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Uçan Hollandalı Gemisi İzmir, İzmir Uçan Hollandalı Gemisi, Özdilek İzmir, İzmir Özdilek, Back to school, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti