Türk Rotaractlar Avrupa Birincisi Oldu

Uluslararası Rotary 2440.Bölge Rotaract Temsilciliği Romanya'nın Bükreş kentinde düzenlenen Avrupa Rotaract Konferansı ( EUCO) Gala gecesinde düzenlenen ödül töreninde bölgesel projesi olan Bizim Mahalle projesi ile Avrupa'nın en iyi hizmet projesi ödülünü kazandı.2014-2015 Hizmet Döneminde U.R. 2440. Bölge Rotaract Temsilciliğinde hizmet gösteren 43 rotaract kulübü'nün 43 mahallede hizmet verdiği proje Avrupa Rotaract Bilgi Merkezi ( ERIC) tarafından 1.lik ödülüne layık görüldü.

Ödül töreninde konuşan 2014-2015 dönemi Bölge Rotaract Temsilcisi Can Sezici " Birlikte Fark Yaratalım sloganı ile hizmet dönemimize başladık, Bölgemizde hizmet gösteren 43 rotaract kulübü ile dönemimize iddialı bir başlangıç yaptık.

Dönem hedeflerimiz doğrultusunda Bizim Mahalle projesi ile bölgemizde bulunan 8 il belirlediğimiz 43 mahalle hizmet vermeye başladık. Bugün görüyoruzki projemizin ünü Türkiye'ye aşıp Avrupaya ulaştı. Kazandığımız 1.lik ödülü ile ülkemize dönüyoruz. Emeği geçen tüm bölge görevlisi arkadaşlarıma, kulüp başkanlarıma ve tüm rotaractör dostlarıma teşekkür ediyorum" diye konuştu.  

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Türk, rotaract, avrupa, Uluslararası, Rotary 2440.Bölge, Romanya, Bükreş, Avrupa Rotaract Konferansı, Bizim Mahalle projesi, ERIC, Can Sezici, Türkiye, ülke, izmir, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti