Tasarımcılar Alaçatı'da Buluştu

Tasarımcı Başak Cankeş in sahibi olduğu Bashaques Alaçatı mağazasında muhteşem bir parti gerçekleşti.Mehtap Elaidi , Özlem Süer , Raisa Vanessa , Zeynep Tosun gibi 65 farklı tasarımcının ürününün satıldığı mağazada gerçekleşen buluşmada Başak Cankeş'in giyilebilir sanat tasarımları da büyük ilgi gördü.

Mağazanın müdavimlerinin yanısıra Alaçatı nın kite ve sörf tutkunları , iş dünyasından isimler ve sanatçıların katıldığı partide Ayşe Tolga , Bora Uzer, Ferit baltacıoğlu Gibi isimler dikkat çekti. Djler Mete Özer ve Anjelique White Nights'dan tanıdığımız Burak Gürtürk ün müzikleriyle eğlenen konuklar mağazadaki ürünlerinde büyüsüne kapılarak alışveriş ve sanata doydular.

Aynı zamanda BASHAQUES galeri de devam eden Tiyatro sanatçısı Güven Kıraç'ın yüz buldum sergisini de gezen konuklar gece boyunca Redbull ve Jeep sponsorluğunda keyifli anlar yaşadılar.  


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Başak Cankeş, Bashaques Alaçatı İzmir, İzmir Bashaques Alaçatı, Mehtap Elaidi , Özlem Süer , Raisa Vanessa , Zeynep Tosun, Ayşe Tolga , Bora Uzer, Ferit baltacıoğlu, Güven Kıraç, Redbull, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti