Sünnet Davetine Kılıçdaroğlu da Katıldı

İzmir Milletvekili Roman Özcan Purçu, oğlu Ayberk Purçu için sünnet düğünü organize etti.Mercan Restoran İşletmeleri Manolya Bahçesi'nde düzenlenen davete, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere çok sayıda milletvekili, İzmir Valisi Erol Ayyıldız ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'dan oluşan yaklaşık 650 kişi katıldı.

Dördüncü sınıf öğrencisi dokuz yaşındaki Ayberk Purçu'nun sünnet düğününe katılan davetliler, Özcan-Gülseren Purçu çifti tarafından kapıda, 'İlle De Roman Olsun' şarkısıyla karşılandı. Geç saatlere kadar süren sünnet düğününde, Roman Ateşi Grubu, İsmail Yiğiter Orkestrası ve Roman camiasının tanınan müzisyenlerinden Çılgın Cemal, Yasin Tezveren, İzmirli Ömer, Sökeli Hasret, Kobra Murat ile O Ses Türkiye yarışmacılarından Yasemin Demir sahneye çıktı.

CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu'nun oğlunun sünnet düğününde yaklaşık iki saat kalan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, '"Böyle güzel bir akşamda sizlerle birlikte olmaktan son derece mutluyum" diyerek tebriklerini sundu. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Özcan Purçu, Ayberk Purçu, Mercan Restoran İzmir, Manolya Bahçesi İzmir, Kemal Kılıçdaroğlu, Erol Ayyıldız, Aziz Kocaoğlu, Gülseren Purçu, İsmail Yiğiter Orkestrası, Çılgın Cemal, Yasin Tezveren, İzmirli Ömer, Sökeli Hasret, Kobra Murat, Yasemin Demir, izmir etkinlikleri, izmir cemiyet hayatı