Shopping Party 2’de Tasarımcılar ve Ünlü İsimler KİT-VAK İçin Buluştu

2 Temmuz Cumartesi gecesi, Dora Magazin öncülüğünde Marge Boutique Hotel’de düzenlenen Shopping Party 2’de tasarımcılar ve ünlü isimler KİT-VAK için bir araya geldi.Ege Meze, Spazio ve Clinic A Plus sponsorluğunda gerçekleşen gecede marka ve tasarımcılar (Alaçatı Shot Bar, Assos Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi, Astarte By güneş Beğen, Cinco de Junio, Melisa Pala, Tado-Tasarım Dolabı, Design by Ecce-Ece Palabıyık, Rouge Et Blanc Designer Store by Evren Özdirek, Ness Exclusive, NGG Jewellery, Emre Ertürk) yeni sezon ürünlerini sergileme fırsatı yakaladı.

İlki Haziran ayında düzenlenen ve büyük ilgi gören Shopping Party etkinliği bu kez Dokuz Eylül Üniversite Hastanesi içerisine yapılması planlanan Hasta ve Hasta Yakınları Konuk Evi projesine destek için gerçekleştirildi. Projeye olan ilgiyi arttırma amacıyla eğlence ve modayla bir araya getirilen yardım gecesinde tanınmış markalar ve başarılı tasarımcılar 2014-2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonlarını katılımcılara tanıttılar. Yardımseverlerin ve moda tutkunlarının büyük ilgi gösterdiği gece de ünlü isimler de yer aldı. Poyraz Karayel dizisi oyuncularından Celil Nalçeken, Medcezir Dizisi’nden Ezgi Sözüer, Şeref Meselesi’nin yıldızı Yasemin Kaya Allen ve Muhteşem Yüzyıl’ın Mehmet’i Gürbey ileri farkındalığı arttırmak amacıyla KİT-VAK standında gerçekleşen bez bebek satışında yer aldı. Bez bebeklerin satışından elde edilen geliri Dokuz Eylül Üniversite Hastanesi içerisindeki proje fonuna aktarmayı amaçlayan vakıf için cemiyet hayatının ünlü isimleri, gazeteciler, bloggerlar ve ulusal dergilerin editörleri de destek verdi. Siren Ertan Çarmıklı, Sibel Arna, Hande Can Yüce, Özge Zeki, Esen-Selim Yazgan, Berna Sipahi Kumaş, Arzu Baybal, Armağan Oğuz, Didem-Yeşim Veryeri ve Melis Akman KİT-VAK standına destek veren isimler arasındaydı.

Akşamüstü saatlerinde başlayan gece Dj. Aslı Köse’nin müzik performansıyla geç saatlere kadar devam etti. Özgörkey Otomotiv sponsorluğunda, Akif Örük’ün koreograflığında gerçekleşen Spazio markasının defilesinde Mert Optik de gözlük modelleriyle yer aldı. Rönesans Ajans modelleri ve Ice Model Ajansı yabancı mankeleriyle gerçekeleşen defile konuklar tarafından beğeniyle karşılandı. Moda ve eğlence ile bir araya getirilen organizasyonda Estee Lauder Ege Bölge Sorumlusu Tolga Aybakan kadınların güzellik hakkında merak ettikleri bütün soruları cevaplandırdı.

Etkinliğe olan yüksek katılım ile projeye olan farkındalık artarken, bez bebek satışlarından elde edilen gelir ile destek proje fonuna sağlandı.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Shopping Party 2, KİT-VAK, Dora Magazin, Marge Boutique Hotel, Shopping Party, Ege Meze, Spazio ve Clinic A Plus, Alaçatı Shot Bar, Assos Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi, Astarte By güneş Beğen, Cinco de Junio, Melisa Pala, Tado-Tasarım Dolabı, Design by Ecce-Ece Palabıyık, Rouge Et Blanc Designer Store by Evren Özdirek, Ness Exclusive, NGG Jewellery, Emre Ertürk, Celil Nalçeken, Ezgi Sözüer, Yasemin Kaya Allen, Dj. Aslı Köse