HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 29 Eylül 2017

Şehre Dönüş Partisi Nefes Kesti

Magazinizmir
Şehre dönüş partisinde renkli görüntüler yaşandı.

Hilton Garden Inn İzmir Bayraklı ve 360 İzmir, sonbaharı "Şehre Dönüş" partisi ile karşıladı. Konuklar şehrin en güzel manzarasında 360 derecelik bir açıyla İzmir’in güzelliğiniizlerken, özel 360 lezzetleri ve müzik ziyafetiyle gecenin tadını çıkardılar.Geceye 360’a özgü dans gösterileri damgasını vururken, özel kokteyllerle hatırlardan uzun zaman silinmeyecek tatlar yaşandı.

Hilton GardenInn İzmir Bayraklı ve 360 İzmir KRK Holding bünyesindeki Özgün Turizm Yatırımlarının İzmir’deki iki işletmesi olarak, şehrin yeni yapılanan ticaret merkezinde büyük bir ihtiyaca karşılık veriyor.Misafirler Hilton marka standartlarında konaklarken, 360 konsept ve kalitesinde iş/özel yemeklerini keyifle gerçekleştiriyorlar.Konaklayan misafirler, odalarından sadece bir asansör mesafesiyle ulaştıkları mekan sayesinde zamanı verimli ve keyifli kullanmış oluyorlar.

Aynı zamanda İzmir’lilerinyaşamlarında büyük bir açığı karşılayan ve kısa sürede İzmir’in en çok tercih edilen restoran ve eğlence mekanı olan 360 İzmir, İzmir’i tüm panoramasıyla yaşamak isteyen herkes için kapılarını sonuna kadar açık tutuyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN