HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 26 Mayıs 2017

Sağlıkçıların Mezuniyet Sevinci

Magazinizmir
Özel İzmir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nden mezun olan 195 sağlıkçı adayı, Kaya İzmir Thermal & Convention’da düzenlenen Balo Gecesi’nde doyasıya eğlendi.

İzmir'in ilk sağlık koleji unvanını taşıyan Özel İzmir Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nin (İSK) 2017 yılı mezunları Balo Gecesi Kaya Termal Oteli’nde gerçekleşti. Okullarından başarıyla mezun öğrenciler, baloda neşeli vakit geçirdi. Okul Kurucuları Zeki Ağca ve Pakize Erürker’in de katıldığı gecede, mezuniyet pastası kesildi. Gece Okul Müdürü Baki Akyüz’ün okuduğu şiir, öğrenciler tarafından ayakta alkışlandı.

Törende bir konuşma yapan Baki Akyüz, yeni mezunlarla sağlık ordusuna taze kan ve okullarının ilk mezunlarını vermenin sevincini ve haklı gururunu yaşadıklarını söyledi. Öğrencilerinin hayatlarının en önemli anını yaşadığını belirten Akyüz, "Hayata hazırlanmalarında, nitelikli bir meslek sahibi olmaları için eğitim ve öğretimlerinde emeği geçen, onları Atatürk İlke ve İnkilapları doğrultusunda birer Türk genci olarak yetiştiren tüm fedakar arkadaşlarıma, öğrencilerimizin pratiklerini geliştirmelerinde uygulama alan sorumlusu doktor ve hemşirelerine teşekkür ediyorum" dedi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN