Rekor Katılımlı Turnuva Ödüllerini Buldu

Gökhan Dönmez Tennis Academy bu sene düzenlediği ‘’Senior 2013 Tenis Turnuvası’’, Kaya İzmir Thermal& Convention’da düzenlendi.Yaklaşık 370 tenis tutkunun katıldığı turnuvanın ödül töreninde keyifli anlar yaşandı. İki hafta boyunca süren turnuva da usta raketler kıyasıya mücadele etti.

Kupalarına kavuşan birincilerin yanı sıra turnuva katılımcıları arasında yapılan çekiliş sonucunda Emel Kasap, Vitello marka scooter kazanma şansını yakaladı. Her sene düzenlendikleri turnuvalarla adından söz ettiren Gökhan Dönmez Tennis Academy’nin Ege Bölge Temsilcisi Dilara Beydoğan,’’Aynı anda beş toprak kortta 3 hakemin yönettiği turnuvamıza rekor sayıda katılımcı sağladık. İzmir’de yıl boyunca ulusal ve uluslararası bir çok turnuvaya ev sahipliği yapmaktayız’’ dedi. Beydoğan,’’Tenis sporunda toprak kortların önemi büyüktür. Doğa ile iç içe olan tesisimiz sadece tenis severler değil doğa severler tarafından da ilgi görmektedir’’ şeklinde konuştu.

Yeni başlayan bayanlarda Sevval Çelik, yeni başlayan erkeklerde Fikret Atalanlı,+ 25 tek erkeklerde Volkan Savu, +25 tek bayanlarda Şebnem Tezel, +35 tek erkekler Eray Ertuğ, +45 tek erkeklerde Servet Türk, +55 tek erkeklerde Mustafa Opsar, +45 tek bayanlar Ayşim Penetti, +25 karışık çiftlerde Hande Yeşil- Mehmet Evrenesoğlu, +45 karışık çiftlerde Pelin Koçan- Doğan Koçan,+25 çift bayanlarda Şükran Kurtulmuş- Yıldız Önyer birinciliği aldı. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER gökhan dönmez tennis academy, gökhan dönmez tenis turnuvası, gökhan dönmez