Ramada'dan Kemalpaşa'ya 'Merhaba'

Dünyanın önde gelen Oteller zincirlerinden biri olan Wyndham'ın yeni bir halkası olan Ramada Hotel & Suites İzmir Kemalpaşa, açılışını bir kokteylle duyurdu. Protokol üyeleri, işadamları ve Ramada Otel üst düzey yöneticilerinin katıldığı kokteylde İzmir Express Grubu da sahne aldı.Otelin Genel Müdürü Ayça Beslen, açış konuşmasında Kemalpaşa'da böyle bir tesise çok büyük ihtiyaç olduğunu belirterek, farklı kategorilerde 116 odası ile bölgenin konaklama ve organizasyon ihtiyacına rahatlıkla cevap verebilecek iddialı bir tesis olduklarını dile getirdi.

 

Beslen, “Kemalpaşa ve yakın çevresine baktığımızda Dünyanın her yerine ihracat yapan sanayi devlerini görüyoruz, sanayi devlerine 'Dünyanın en geniş oteller zinciri' ünvanına sahip Wyndham Oteller Grubu'nun bünyesindeki Ramada'nın yakışacağını düşündük. Aldığımız ilk tepkiler gayet olumlu olduğu için çok mutluyuz. Güler yüzlü ve prefesyonel hizmet anlayışımızla 'Kemalpaşa'nın gülen yüzü' olmak istiyoruz” dedi.

 

“Toplantı Salonlarından, Uzak Doğu Masajına Herşey Mevcut”

 

Ege konseptinde dizayn edilen 83 standart, 16 Deluxe, 4 Suite ve 13 Dublex Suite olmak üzere toplam 116 odalarının olduğuna dikkat çeken Beslen; “Tesisimiz içerisinde modern ve teknolojik ekipmanlar ile donatılmış, tümü gün ışığı alan ve aynı zamanda ışık geçirmez motorlu perde sistemlerinin bulunduğu toplantı, seminer ve davet salonlarımız mevcut. Aynı zamanda Türk hamamı ve kapalı yüzme havuzunu da içinde barındıran, cilt bakımı, Uzakdoğu masajları gibi kişisel bakım hizmetlerinin verildiği 1000 metrekareden fazla alana yayılan, spor-sağlık ve güzellik merkezi bu bölgedeki önemli bir ihtiyacı karşılıyor. Seçkin referans kitap arşivinin bulunduğu geniş ve ferah lobby alanımız ve business center’ımız ise konuklarımızın çok rahat edecekleri diğer mekanlarımız arasında" dedi.

 

Dünya ve Türk Mutfağı’ndan Seçkin Menüler

 

Zengin açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinde Ege, Akdeniz, Dünya ve geleneksel Türk Mutfaklarından seçkin ve butik lezzetler sunan, sigara içilebilir teras alanı da bulunan Cherry Ala Carte Restaurant'ları ile de misafirlerine farklı ve lezzetli tabaklar sunduklarını anlatan Beslen, misafirlerini öğle yemekleri başta olmak üzere, Ramada kalite güvencesi altında, Ege- Akdeniz-Dünya ve geleneksel Türk mutfağını eşsiz lezzetler ile buluşturduklarını belirtti. Beslen, otellerinin sadece konaklama alanında değil; yiyecek, içecek, toplantı ve davet imkanları açısından da Kemalpaşa ‘ya profesyonel ve yeni bir soluk getirdiğini vurguladı.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ramada otel kemalpaşa, Ramada otel, ramada oteli açılış, ayça beslen, İzmir exspres gurubu, magazin izmir