Propaganda Beach & Club Alaçatı’da Kapılarını Açtı

Kısa sürede İstanbul gece hayatı sahnesinin öne çıkan adreslerinden birine dönüşen Propaganda, 'Swim Well & Party Hard' mottosuyla Alaçatı'ya taşındı.Eşsiz lezzetleri ve çarpıcı DJ performanslarıyla, İstanbul kulüp ve yeme-içme sahnesinin gözde adreslerinden birine dönüşen Propaganda, yeni sürprizi ile yaza Alaçatı’da merhaba dedi.
Mavi bayraklı deniziyle huzur ve dinginliğin, DJ kabinini devralan iddialı isimlerin performanslarıyla da eğlencenin en üst noktaya ulaşacağı Propaganda Beach & Club, yepyeni bir Alaçatı deneyimi vadediyor. İspanyol mimar David García González'in ve Deniz Türkeri’nin imzasını taşıyan Propaganda Beach & Club; hamaklarda dinlenebileceğiniz La Siesta bölümü, şezlong alanı, huzurun hüküm sürdüğü “silent side”, spor alanı, restoranı, gece kulübü ile oldukça detaylı bir alan tasarımına sahip.

Yazın En Konforlu Plajı

Propaganda Beach&Club’da denizin ve güneşin tadını en konforlu şekilde çıkaracaksınız. Güneşlenme alanında size özel kasalar ve garson çağırabileceğiniz butonlar bulunuyor. Böylece ne yanınızdaki eşyalar için endişeleniyorsunuz ne de garson bulmakta zorlanıyorsunuz.

Bugüne dek Aeroplane’den Mario Basanov’a, Gilles Peterson'dan Claptone’a kadar alanında öncü olarak kabul edilen sayısız DJ’i ağırlayan Propaganda, bu yaz Alaçatı kabininde de birbirinden ünlü isimleri konuk etmeye devam ediyor. Resident DJ’lerden Indhira, İstanbul’da R&B eğlencesine eğlence katan LUST ve Murat Uncuoğlu gibi yerli isimlerin yanı sıra TBA ve M.A.N.D.Y gibi yabancı DJ performansları ile Alaçatı’da iyi müziğin en iyi adreslerinden olacak. DJ performanslarının yanı sıra Electronica ve Chill Out festivalleri de bu yaz Propaganda Beach & Club’da gerçekleştirilecek.

Propaganda Beach & Club, Hacımemiş Mahallesi 8001 Sokak No.6 adresinde.

Propaganda; Propaganda, İstanbul gece hayatının merkezlerinden Beyoğlu’nun Asmalı Mescit bölgesinde yer alıyor. ‘Tastes Nice & Sounds Good’ (‘Lezzetli tatlar & İyi müzik) mottosunu benimseyen mekan, iddialı DJ performanslarının yanı sıra dünya lezzetlerinden çarpıcı bir seçki sunuyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Propaganda Beach & Club Alaçatı, Propaganda, Swim Well & Party Hard, alaçatı plajları, alaçatı mekanları, David García González, Deniz Türkeri, çeşme beachler, alaçatı tatil