Pınar Karşıkaya'ya Gelin Geldi

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Basketbol Kupası sahibi ve Türkiye Basketbol Ligi Şampiyonu Pınar Karşıyaka'nın Asistan Koçu Arda Demirbağ ile Manisa Bitron Şirketi Müşteri Yöneticisi Lara Reggio, Kaya İzmir Thermal&Convention'da düzenlenen düğün töreniyle bir ömür boyu birlikteliğe evet dedi.2004 senesinde üniversitede eğitim gördükleri dönemde tanışan çifti, sevenleri DOM Katedrali’nde kıyılan nikahın ardında Kaya İzmir Thermal&Convention’da düzenlenen görkemli düğün töreninde yalnız bırakmadı.

Tino Reggio ile Patrizia Reggio’nun kızları Lara Reggio’nun nikah masasında ki şahitliğini Veronica Reggio, Mauro Reggio, Ricky Marraccini, Claudio Marraccini üstlenirken Hasan Demirbağ ve Melek Demirbağ’ın oğulları Arda Demirbağ’ın şahitliğini ise Orhan Kardeşler, Erol Çıtak, Selim Çınar ve İnanç Koç üstlendi. Arda Demirbağ’ın Altınyıldız imzasını taşıyan takımı ile konuklardan tam not alırken Lara Reggio, Sisters şıklığını yansıtan gelinliği ile göz doldurdu.

DivaWedding’in düzenlediği düğün töreninde gecenin en özel anları Etistar Fotoğrafçılık tarafından ölümsüzleştirildi. Çift balayı için İtalya ve İspanya’yı kapsayan deniz seyahatine çıkmayı tercih etti.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Türkiye Basketbol Ligi İzmir, Pınar Karşıyaka İzmir, Arda Demirbağ, Manisa Bitron Şirketi, Lara Reggio, Kaya İzmir Thermal&Convention, DOM Katedrali İzmir, Tino Reggio, Patrizia Reggio, Veronica Reggio, Mauro Reggio, Ricky Marraccini, Claudio Marraccini, Hasan Demirbağ, Melek Demirbağ, Erol Çıtak, Selim Çınar, İnanç Koç, Sisters izmir, DivaWedding izmir, Etistar Fotoğrafçılık izmir, izmir etkinlikleri, izmir cemiyet hayatı