Özcan ve Karagöz Ailelerinin Mutlu Günü

Karagöz Güneş Kolonyaları’nın sahibi Aydan Karagöz’ün kızı Melek Karagöz, öğretmen Rüştü Özkan ve Ayşe Özkan çiftinin oğlu Caner Özkan ile bir ömür mutluluk için evet dedi.Nobel İlaç tarafından düzenlenen bir seminerde tanışan genç çift, evlilik kararını Ağva’da birlikte tatil yaparken aldılar. Gün batımı sahilde dolaşırken tek taş yüzükle gelen sürpriz teklif ile evlilik yolundaki ilk adımlarını atan çift, Alsancak İş Bankası Lokalin’de yakın arkadaşları, akrabaları ve ailelerinin katılımıyla düzenlenen törenle nişanlanarak evliliğe bir adım daha yaklaşmışlardı.

Bir yıllık nişan döneminin ardından yaklaşık 400 kişinin katıldığı nikah töreniyle Aydın’da dünya evine giren genç çiftin düğün töreni ise İzmir İnciraltı Kumsal Düğün Salonları’nda gerçekleşti. İş Bankası Operasyon Bölümünde çalışan Melike Özkan Cemile Moda Evi tarafından hazırlanan gelinliği ile göz kamaştırırken, Caner Özkan Damat Tween şıklığını tercih etti. Çiftin bu mutlu günlerine Sinem Öztekin, Melike Karagöz, Ali Kazanan ve Çağrı Sarıçay şahitlik etti.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER karagöz güneş kolonyaları, işbankasının düğünü, karagöz ailelerinin mutlu günü, Aydan Karagöz, Melek Karagöz, Rüştü Özkan, Ayşe Özkan, Caner Özkan, Ali Kazanan, Çağrı Sarıçay, izmir düğünleri, izmir cemiyet hayatı düğünleri, izmir inciraltı kumsal düğün salonu, izmirde düğün nerde yapılır