Ortaokul Yıllarından Nikah Masasına

Karadağ Bar Limanı’nda operasyon direktör yardımcısı olarak çalışan Kerem Demirhan ile Koç Üniversitesi Araştırma Görevlisi Nazlı Üstünes, Bornova’daki Edward Whittal Köşkü’nde attıkları imza ile yaşamlarını birleştirdi.1998 yılında ortaokul dönemindeyken tanışan ve 2000 senesinde ilişkileri başlayan genç çift, bu sene 23 Nisan’da aile arasında yapılan törenle nişan yüzüklerini taktı. İzmir’in yanı sıra İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa ve Belçika’dan toplam 300 davetlinin katıldığı nikah töreninde çiftin şahitliğini gelinin yakın arkadaşı Duru İpek Doğan ile damadın yakın arkadaşı Halil İbrahim Kahraman gerçekleştirdi.

Süslemeleri ve düzenlemesi Hera Davet Organizasyon tarafından yapılan düğünde sahne alan İzmir Big Band, konuklara eğlenceli bir akşam yaşattı. Nazlı ve Kerem Demirhan çifti, balayı tatili için Fransa Saint-Tropez’e gitti. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Karadağ Bar Limanı İzmir, İzmir Karadağ Bar Limanı, Kerem Demirhan, Koç Üniversitesi, Nazlı Üstünes, Edward Whittal Köşkü İzmir, İzmir Edward Whittal Köşkü, Duru İpek Doğan, Halil İbrahim Kahraman, Hera Davet Organizasyon, İzmir Big Band, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti