Muhteşem Bir Düğünle Evlendiler

İş adamı İlker Peker ile Ege Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı mezunu Ebru Uruş, Kaya İzmir Thermal&Convention’da düzenlenen düğün töreniyle evlendi.Nuri Uruş ve Müslimet Uruş’un kızları Ebru Uruş’un nikah şahitliğini Ufuk Demirbaş üstlenirken Hasan Peker ve Aysel Peker’in oğulları İlker Peker’in şahitliğini ise Çağdaş Kırım ve Fatih Buyuran üstlendi.

Ebru Uruş, Sister’s markasının şıklığını yansıtan gelinliği ile göz doldururken İlker Peker, Damat Tween imzalı takımıyla konuklardan tam not aldı.

Kristal objelerin ve taze çiçeklerin yoğun olarak kullandığı düğün töreninin organizasyonunu Exixiz markası gerçekleştirdi. İzmir Express orkestrasının müzikleri eşliğinde keyifli dakikaların yaşandığı törenin en güzel anları Etistar Fotoğrafçılık tarafından ölümsüzleştirildi.

Çift balayı için rotayı Antalya’ya çevirdi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kaya İzmir Thermal&Convention, Ege Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı, İlker Peker Ebru Uruş, Damat Tween , Sister's, Exixiz Organizasyon, İzmir Express Orkestrası, Etistar Fotoğrafçılık , İzmir Düğünler