Moda Sanatla Buluştu

Ege Giyim Sanayicileri Derneği ve Uğurhan Akdeniz Fashion Events & Production organizasyonunda moda ve sanat festivali düzenlendi.3 - 7 Temmuz 2013 tarihleri arasında Alaçatı’da gerçekleştirilen Millfest Moda ve Sanat Festivali ;

Ege Giyim Sanayicileri Derneği ve Uğurhan Akdeniz Fashion Events & Production organizasyonunda düzenlendi.

Millfest Moda ve Sanat Festivali Alaçatı kapsamında Türkiye'nin önde gelen moda tasarımcılarının standlarının yanı sıra ,festival süresince grafitti sanatçıları ile performans, defile organizasyonu ve after partyler düzenlendi.

Festival kapsamında Özgür Masur, Simay Bülbül, Deniz Berdan, Özlem Kaya , Raisa Vanessa , Eda Güngör , Mavi/Chalayan , Mavi/ Mehry Mu gibi Türkiye’nin önde gelen moda tasarımcılarının Alaçatıya özel tasarladıkları koleksiyonlarının bulunduğu yaklaşık 30 moda tasarımcısının standı yer aldı.

İstanbul'da birçok önemli moda tasarımcısının ortak noktada buluşup yeni koleksiyon ürünlerini sergilediği Room Teşvikiye bu yıl Festivalin destekçileri arasında yer aldı.

5 Temmuz Cuma gecesi Alaçatı Curcuna Otel'de Kuzey Güney, Aşk'ı Memnu gibi reyting rekorları kıran birçok dizinin Stil danışmanlığını üstlenen Deniz Marşan ve Başak Fransez'in Millfest kapsamında yer alan tasarımcıların koleksiyonlarından seçilen ürünler özel bir defile ile sergilendi.Prodüksiyonu ve koreografisi Uğurhan Akdeniz tarafından gerçekleştirilen defilede Didem Soydan, Duygu Akdeniz, Beril Kayar, Begüm Yılmaz gibi ünlü modellerinde aralarında bulunduğu toplam 15 model görev aldı.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER özgür masur , simay bülbül, Deniz Berdan, Özlem Kaya , Raisa Vanessa , Eda Güngör , Mavi/Chalayan , Mavi/ Mehry Mu , curcuna otel, uğurhan akdeniz