Miss Model Of Turkey 2013 Güzeli Kuşadası'nda Seçildi

Bu yıl Kuşadası Aqua Fantasy Otel” de 25.incisi gerçekleştirilen “Miss Model of Turkey yarışmasında 22 numaralı Sevinç Meşe birinci, 14 numara ile yarışmaya katılan Hande Oğuz ikinci, 1 numara ile yarışmaya katılan Bircan Birinci üçüncü oldu.24 numara ile yarışmaya katılan Şiir Yolaçan Aqua Fantasy Otel’i güzeli seçildi, ödülünü Aqua Fantasy Oteli Yönetim Kurulu Başkanı Rumi Doğay verdi.

Başak Gürsoy, Şafak Fişek, Hakan Hekimoğlu, 2012 Miss Model Of The World Kraliçesi Kristina Oparina’nın da jüri üyeliği yaptığı yarışma Aslı Gökçe ve Zafer Atak’ın sunumu ile başladı. 26 kraliçe adayı, Kyo mayolarının sunulduğu dans şov ile izleyenleri büyüledi. Yarışma jürisinde bulunan Nez, Altuğ Dilmaç, Tuğba Özay, Zeliha Sunal sahneye çıkarak ikişer şarkı söyledi. Zeliha Sunal ve güzel sanatçı Nez, ‘’ Gezi Parkı Diren ‘’ yazılı pankartlarıyla taksim de ki eylemcilere destek mesajı verdi.

Yarışmacıların saç tasarımlarını dünyaca ünlü İzmirli kuaför Harun Cici ve ekibi üstlenirken, yaklaşık üç saat süren yarışma sonunda, 22 numaralı Sevinç Meşe birinci, 14 numaralı Hande Oğuz ikinci, 1 numaralı Bircan Birinci üçüncü oldu.

Yarışmanın birincisinin bu yıl yine beş kıtadan 70 ülke modellerinin katılımıyla Kasım ayında Çin Halk Cumhuriyeti’nde 25’incisi gerçekleştirilecek olan “Miss Model Of The World” yarışmasında ülkemizi temsil edeceğini belirten Miss Model Of The World ve Turkey yarışması Kurucu Başkanı Çevik Süha Alpaylı, ‘’ ikinci güzel Arnavutluk’un başkenti Tiran’da gerçekleştirilecek “Miss Globe” yarışmasında, üçüncü güzel ise Malezya’da yapılacak “Miss Bikini of the Universe” yarışmasında ülkemizi temsil edecek” dedi.

Kuşadası Aqua Fantasy Güzeli Şiir Yolaçan ve Miss Model of Turkey Kraliçesi seçilen Sevinç Meşe’ye ödülünü veren ” Kuşadası Aqua Fantasy Otel Yönetim Kurulu Başkanı Rumi Doğay, “Böyle güzel bir aktivitelerin tesisimizde yapılmasından mutluyum, İnşallah burada dereceye giren güzel kızlarımız ülkemizi Arnavutluk, Malezya ve Çin de yapılacak yarışmalarda en iyi şekilde temsil ederler ve dereceyle dönerler” dedi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER güzellik yarışması, güzellik yarışma sonucu, güzellik yarışmaları