Minikler, 23 Nisan'da Doktor Oldu

Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, geçtiğimiz günlerde Sezai Akdağ Anaokulu'nun minik öğrencilerini ağırladı.Örnekköy'de faaliyet gösteren okulun 3 yaş Çiçekler sınıfı ile 5 yaş Yapraklar sınıfı öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte tıp merkezini gezerek doktorluk mesleğini tanıdılar. Doktor önlüğü giyip hemşire kepi takarak birbirlerini muayene eden minikler, tansiyon aleti, ateş ölçer ve steteskop gibi cihazları da kullanma şansı yakaladılar.

Etkinliğin sonunda çocuklara hediyeler verip onlarla hatıra fotoğrafı çektiren Genel koordinatör M. Füsun Toptancı, "Çocuklarla eğlenceli bir gün geçirdik. Hastane ve doktorluk mesleği ile ilgili merak ettikleri soruları cevaplayarak onların bir günlük doktor olmalarını sağladık. Geleceğin doktorlarını, hemşirelerini hastanemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk" diye konuştu.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER minik, 23 nisan, doktor, Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Sezai Akdağ Anaokulu, Örnekköy, hemşire, muayene, tansiyon aleti, ateş ölçer, steteskop, M. Füsun Toptancı, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti, izmir hastane