Minik Kızılderililer Optimum'da

İzmir Optimum'un minik ziyaretçileri 1 Ağustos Cumartesi günü kurulacak Kızılderili köyünde Kızılderili dansı öğrenmenin ve yeni oyunlar oynamanın keyfine varacaklar.İzmir Optimum Outlet, minik ziyaretçilerinin hem eğlenceli hem de kaliteli zaman geçirebilmeleri için hazırladığı dopdolu bir etkinlik programı ile Ağustos ayında da birbirinden renkli ve güzel etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Çocuklar Kızılderili Dansı Öğrenecek

1 Ağustos Cumartesi günü minikler, Optimum’da kurulacak Kızılderili köyünde Kızılderili dansı öğrenmenin ve yeni oyunlar oynamanın keyfine varacaklar. Minikler 14.00, 15:00, 16:00 ve 17:00 saatlerinde 4 seans olarak düzenlenecek etkinlikte boyama da yapılacak.

Optimum'da Çocuk Olmak Bir Ayrıcalık

Ağustos ayı boyunca düzenlenecek Optimum Çocuk Kulübü etkinlikleri kapsamında çocuklar yepyeni atölye çalışmaları ile tanışacak. Küçük Safariciler Atölyesi’yle macera dolu bir yolculuğa çıkacak olan minikler, Astronotlar Atölyesi’nde de uzayın sırlarını ve astronotluğun incelikleri uzman eğitmenlerden öğrenecekler. Atölye kapsamında uzayın sırlarını ve derinliklerini keşfeden çocuklara atölye sonunda katılımcı sertifikası da verilecek.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Optimum Outlet, Optimum Outlet İzmir, kızılderili köyü izmir, kızılderili dansı izmir, izmir etkinlikleri, Optimum Çocuk Kulübü, Küçük Safariciler Atölyesi izmir