Mavişehir'de Yaz Şenliği Coşkusu

28-29-30 Ağustos Cuma Cumartesi ve Pazar günleri Mavişehir'de binlerce insanın yaşadığı site sakinlerine özel düzenlenen Çocuk Şenliği'ne ilgi büyüktü.Site Sakinleri arasından genç- yaşlı- yerli- yabancı modeller -bebek ve çocuklar- aileler yine "Berna Ergin Ajansı" tercih etti.
"Tono Organizasyon" tarafından hazırlanan etkinlikte; Zekids Oyuncak Mağazası ve Atölye Evi çocukları oyun oynamaya,sanata bulaştırmaya, akıl fikir ve ufuklarını açmaya yönelik oyunları ile "Akıllı Olmak Artık Çocuk Oyuncağı" dedirtti.

Balon Futbol, Basket Show, Oyun Parkurları, Dev Langırt, Sanal Gerçek, Tahta Bacak Bisiklet, Oyuncak Oynatımları, sinema ve 30 Ağustos Zafer Bayramı müzik şöleni yer aldı.
Çim Konserinin yanısıra site sakinlerinin her yaş çocuklarını 3 ( üç ) gün boyunca gündüz ve gece farklı aktivitelerle hoşça vakit geçirmelerini sağlayan aynı zamanda eğitici – öğretici farklı oyun kulvarları ile örnek bir etkinlik olan Çocuk Şenliği her yıl yapılacak.

Profesyonel İzmir Cast Ajansına Yoğun İlgi

Berna Ergin Ajansın sektöre kazandırdığı yeni yüzler yoğun ilgi görüyor.Ajansa dahil olmak öyle pekte kolay değil. Başvurular arasından deneme çekimleri mutlaka yapılıyor ve bilgi tecrübe yeteneklerine göre alım yapılıyor. Sitede kurulan standta aileler ajansa dahil olmak için yarışa girdi.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Mavişehir izmir, mavişehir yaz şenliği izmir, izmir mavişehir yaz şenliği, Çocuk Şenliği izmir, Berna Ergin Ajans izmir, izmir Berna Ergin Ajans, Balon Futbol izmir, Basket Show izmir, izmir Dev Langırt, Tahta Bacak Bisiklet izmir, izmir etkinlikleri