HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 14 Kasım 2016

MaviBahçe Bir Yaşında

Magazinizmir
İzmir'in moda ve yaşam merkezi MaviBahçe 1. yaşını İzmir Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası'nın muhteşem konseriyle ve kent orkestrası sanatçılarının Bolero eşliğinde sürpriz flaş mob gösterisi ile kutladı.

Bir yıl önce hizmete açılan İzmir'in yaşam merkezi MaviBahçe, birinci yılını çeşitli etkinliklerle kutladı. Bugüne kadar moda, sanat, festival alanlarında farklı etkinliklere imza atan MaviBahçe'deki birinci yıl etkinlikleri öğle saatlerinde Kent Meydanı'nda başladı. İzmir Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası sanatçılarının da katıldığı kutlamaya açılış kortejinin şovu renk kattı. Ziyaretçilerin de yer aldığı kutlamada MaviBahçe’nin simgelerinden biri olan kule dizaynı ile tasarlanan birinci yaş pastası da kesildi.İzmir Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası akşam Kent Meydanı'nda muhteşem bir konser verdi. Konser alanını dolduran 7'den 77'ye ziyaretçiler , 'Yalan Dünya', 'Beni Al Onu Alma' , 'Resimdeki Gözyaşları' şarkılarına eşlik etti.

Ses Getiren OrganizasyonlarTürk ve dünya markalarını içerisinde barındıran MaviBahçe açıldığı günden bugüne kadar önemli organizasyonlara ev sahipliği yaptı. Ünlü modacı Cemil İpekçi Karma Koleksiyon Defilesi, 'Gökyüzünde Yemek' gibi ülke genelinde ses getiren etkinliklerin MaviBahçe, spor, sanat ve modanın buluşma mekanı oldu.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN